دانلود Adobe Connect برای اندروید


دانلود Adobe Connect برای اندروید

دانلود ادوبی کانکت با لینک مستقیم

دانلود Adobe Connect برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟

امروز اومدیم با یکی از نرم افزارهای کاربردی به نام ادوبی کانکت!

با اومدن ویروس کرونا زندگی هممون از این رو به اون رو شد! کم کم ماسک و دستکش و الکل وارد زندگی روزمرمون شد و بعدش تمام تجمعات به نوعی خطرناک تلقی میشد! کی فکرشو میکرد مدارس و دانشگاه ها برای یکسال و خورده ای کاملا تعطیل بشن؟ کی فکرشو میکرد ما شاهد یکی از عجیب ترین پاندمی های ویروسی تاریخ باشیم! مسلما هیچکس ولی این اتفاق افتاد و اونجا بود که لابه لای همه این تغییرات من با یه برنامه ای هم آشنا شدم به نام ادوبی کانکت!

مدارس و دانشگاه ها و همایش ها و کلاس ها و … همه و همه تعطیل شده بودن! مدارس از اپلیکیشن های داخلی استفاده میکردن! دانشگاه ها یا از فایل ضبط شده تدریس استاد و یا از سامانه های خودشون مثل دان استفاده میکردن! ولی این بین برای اساتیدی که خارج از فضای رسمی یا دولتی تدریس میکردن، مشکل وجود داشت، که ما از چی استفاده کنیم؟

که در این نقطه برخی رو اوردن به ادوبی کانکت! ادوبی کانکت اصلا طراحی شده برای همین فضاهای کلاس مانند! بنا به تجربه شخصی خودم کاملا از سیستمش راضی بودم و بدون مشکل تونستم یه دوره مجازی رو با ادوبی کانکت به پایان برسونم! همین عملکرد باعث شد که بعضا میبینیم هنوزم برای برگزاری دوره های آنلاین از ادوبی کانکت استفاده میشه!

ولی نکته عجیب اینجاست که آمار ادوبی کانکت در گوگل پلی اصلا خوب نیست! کلا نزدیک 100 هزار نفر این برنامه رو دانلود کردن، کلا 500 نفر کامنت گذاشتن و بدتر از همه نمره 3.1 رو از کاربرها دریافت کرده که اصلا نمره مناسبی نیست! این احتمال وجود داره که نسخه طراحی شده برای اندروید به قدرت نسخه ویندوزی این برنامه نیست!

امیدوارم این مطلب هم بدردتون خورده باشه رفقا! به سایتمون سر بزنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *