فیلترشکن Eclipse vpn برای ايرانسل


فیلترشکن Eclipse vpn برای ايرانسل

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال Eclipse vpn

برنامه  Eclipse vpn یک فیلتر شکن قابل اطمینان و قوی برای گوشی های اندروید شما است. همچنین این وی پی ان سرویس فیلتر شکنی امن و پر قدرت است و تمام خواسته هایی که شما از یک فیلتر شکن ایده ال را دارید فراهم میسازد.این برنامه بسیار سریع است و در عین حال تمام خدماتش را رایگان ارائه می کند. به همین دلیل یک فیلتر شکن محبوب محسوب میشود. که میتواند به سرعت فیلترینگ سایت های مورد نظر شما را دور بزنید. و دسترسی به برنامه های مسدود و محدود شده را برای شما به ارمغان بیاورد.

امنیت بالا و سهولت استفاده از فیلتر شکن Eclipse vpn

قابل اطمینان و با امنیت بالا در اختیار شما است و از اطلاعات خصوصیتان محافظت میکند و هرگز آی پی اصلی شما را در دسترس قرار نمیدهد.بدون نیاز به ثبت نام از این برنامه استفاده کنید. همین موضوع سبب میشود که اطلاعات شخصی شما در دسترس هیچ کس قرار نگیرد و امنیت شما از این بابت تامین گردد. همچنین بادور زدن فایروال ها و سیستم های امنیتی سایت ها میتواند این امکان را به شما بدهد که همانند روح در دنیای اینترنت گشت و گذار کنید.

فیلترشکن Eclipse vpn دارای سرورهای جهانی

دنبال فیلتر شکنی هستید که در تمام کشور های جهان دارای سرور باشد، بهترین گزینه برای شما می‌ تواند همین برنامه باشد. چون در تمامی کشورها از جمله آلمان، آمریکا، هلند، فرانسه، بلژیک و برزیل دارای سرور است. که با خیال راحت می‌ توانید به این سرور های جهانی متصل شوید و فعالیت‌ های مورد نظر را با دور زدن محدودیت‌ ها انجام دهید. ما می‌ توانیم به صورت خودکار به سریع‌ ترین سرور این برنامه متصل شویم و پس از ایجاد اتصال خود بر تمام محدودیت‌ های اینترنتی غلبه کنیم.برای اینکه اتصال خود را ایجاد کنیم می‌ توانیم از گزینه اتصال دستی  و هوشمند هم استفاده کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *