دانلود Microsoft Excel برای اندروید


دانلود Microsoft Excel برای اندروید

دانلود ماکروسافت اکسل با لینک مستقیم

دانلود Microsoft Excel برای اندروید! سلام رفقا ، حالتون چطوره؟

امروز اومدیم تا یکی از کاربردی ترین نرم افزار های سازمانی یعنی اکسل رو تو دنیای گوشی تجربه کنیم!

وقتی با اطلاعات سر و کار داشته باشین، قطعا کارتون به اکسل میوفته ، اکسل رو همه به سلطان جداول میشناسن ولی اکسل به جز جدول امکانات بیشماری رو برای جمع آوری ، ثبت و گزارش اطلاعات در اختیارتون قرار میده! نمودار ها و فرمول ها و … همه و همه امکاناتی هستن که اکسل در اختیارتون میزاره تا با دست باز با اطلاعات ور برین و بتونید یه گزارش کاربردی ازشون تهیه کنید!

کمتر کار سازمانی پیدا میشه که تو مصاحبه ازتون راجع به مهارت های اکسلیتون نپرسن! پوزیشن های سازمانی که حتی فکرش رو نمیکنید با اکسل سرو کار داشته باشن ولی دارن! پس مهارت کار با اکسل به هیچ وجه نباید دست کم گرفته بشه!

اگر خواستید اکسل رو یاد بگیرید، اینروزا فقط کافیه یه سرچ کوچیک بکنید تا دنیای ویدیوهای رایگان و غیر رایگان آموزشی براتون بیاره! البته اگر استفادتون از اکسل اونقدرها هم جدی و پیشرفته نیست، گوگل شیت هم کارتون رو راه میندازه که ساده تر و در دسترس تره و قبلا تو یه پست دیگه راجع بهش توضیح دادیم!

به هر حال الان راجع به نسخه تلفن همراه این برنامه داریم صحبت میکنیم که قطعا به کاربردی بودن و راحت بودن نسخه کامپیوتر نمیرسه ولی قطعا کاربردی و لازم النصبه! ماکروسافت اکسل از گوگل پلی تا الان بیشتر از ۱ میلیارد بار دانلود شده ، بیشتر از ۳ میلیون کامنت گرفته و نمره ۴.۴ رو از کاربرها دریافت کرده که بسیار آمار خوبی برای یه برنامه در این مقیاس تلقی میشه!

سایت ما براتون هر روز از اخبار دنیای اپلیکیشن ها و دنیای فیلترینگ و … مطلب میزاره و کمکتون میکنه بهترین تجربه رو تو دنیای دیجیتال و فضای اینترنت تجربه کنید! خوشحال میشیم اگر مهمون سایت ما باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *