دانلود اینترنت دانلود منیجر برای ویندوز


دانلود اینترنت دانلود منیجر برای ویندوز

دانلود IDM : Internet Download Manager با لینک مستقیم

دانلود اینترنت دانلود منیجر برای ویندوز! سلام رفقا چطورید؟

امروز اومدیم با یه نرم افزار فوق العاده کاربردی برای کامپیوتر شما. این شما و اینم اینترنت دانلود منیجر IDM

شاید دانلود منیجرهای زیادی وجود داشته باشه ولی هیچی هیچوقت جای IDM قدیمی و محبوب خودمون رو نمیگیره! رابط کاربری بسیار ساده و با کلی امکانات خفن که بعضی مواقع آدم با خودش میگه مگه میشه دانلود کردنم لذت بخش باشه؟! IDM در واقع فقط برای ویندوز منتشر شده و اگه برای اندروید دنبال جایگزین این دانلود منیجر میگردید ADM انتخاب مناسب و تا حدودی شبیه به IDM عه!

خب یکم از امکانت خفن IDM براتون بگم. اولا این که این دانلود منیجر برای دانلود فایلتون، اون رو به چند قسمت تقسیم میکنه و همزمان با هم شروع میکنه به دانلودشون و با اینکار سرعت دانلود رو بالا میبره! واقعا وقتی سرعت دانلود عادی رو با IDM مقایسه میکنید متوجه میشید که سرعت با این دانلود منیجر خیلی بهتره. محافظت از فایل نصفه دانلود شده تون هم از کار های این دانلود منیجره.

از قابلیت های دیگه قابلیت تایمر و زمان بندی کردن برای دانلود فایل هاتونه! مثلا میتونین لینک دانلود فایلتون رو تو دانلود منیجر اد کنید و تایم ست رو برای دانلودش انجام بدید. مثلا بگید وایسا و 3 نصفه شب دانلودمو شروع کن! اگر از بسته های شبانه استفاده میکنید IDM حتما به کارتون میاد رفقا! حتی میتونید مشخص کنید که بعد اینکه دانلود کردنت تموم شد بیزحمت سیستم رو خاموش کن!

میتونید به تفکیک فرمت محل ذخیره سازی فایل ها رو مشخص کنید! مثلا بگید تصاویر رو دانلود کن و فایلشو بزار تو این فولدر ولی فولدر فیلم ها اون یکیه !

وکلی امکانات دیگه که واقعا بعید میدونم مشکلی رو براتون حل نکرده باقی بزاره!

فقط رفقا حواستون باشه که موقع دانلودش حتما به لوگو توجه کنید که همین دانلود منیجر رو دانلود کنید و حتما هم از یه سایت معتبر سراغشو بگیرید که خدای نکرده گیر ویروس ها یا بدافزار ها نیفتید!

مرسی که تا اینجا اومدید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *