دانلود Mars Proxy برای اندروید


دانلود Mars Proxy برای اندروید

دانلود فیلترشکن مارس (مریخ) پروکسی با لینک مستقیم

دانلود Mars Proxy برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ کمربنداتون رو سفت ببندین که امروز با وی پی ان جدیدمون میخوایم بریم مریخ!

با یه وی پی ان به شدت کیوت از نظر ظاهری طرفیم! تم رنگی برنامه که از خود رنگ مریخ گرفته شده و یه رنگ مسی همه جای برنامه حتی در لوگوش هم دیده میشه که من به شخصه خودم دوسش دارم! طراحی اجزا و المان ها هم نسبتا مینیمال اتفاق افتاده و در کل میشه گفت ظاهر چشم نوازی داره این وی پی ان مریخ ما! البته آمار و ارقامی که این وی پی ان داره برای سنجیدن اینکه دانلودش کنیم یا نه یکن ضعیفه. این وی پی ان از کاربران سایت گوگل پلی کلا یه چیزی حدود ده هزار دانلود فعال داشته و نمره ای هم براش ثبت نشده که خب این نشانه خیلی خوبی برای یه وی پی ان روی گوگل پلی نیست!

این وی پی ان برای اینکه بتونه عملکرد صحیح خودش رو روی دستگاه شما داشته باشه و با لگ یا هنگ کردن و مشکلات نرم افزاری دیگه رو به رو نشه، نیاز به سیستم عامل اندروید نسخه 7 و بالاتر داره و شاید برای اجرای این وی پی ان روی گوشی های قدیمی تر اندروید اندکی به مشکل بخورید.

این وی پی ان هم از اون دسته وی پی ان هاییه که حتما باید قبل از دانلود کردنش قسمت دسترسی های مورد نیازش رو بخونید و اونوقت اگر دوست داشتید، با مسئولیت کامل خودتون این برنامه رو دانلود کنید. خودشون ادعا میکنن در بخش توضیحات که این وی پی ان طراحی شده تا امنیت و سرعت اینترنت رو برای شما فراهم کنه و البته که همینطور که هممون میدونیم وی پی ان نه از روی توضیحات بلکه از روی تست کردن باید قضاوت بشه! میدواریم که این وی پی ان همون فیلترشکنی باشه که بتونه شما رو به دنیای اینترنت آزاد متصل کنه !


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *