دانلود برنامه SHAREit برای اندروید + ios + ویندوز


دانلود برنامه SHAREit برای اندروید + ios + ویندوز

دانلود برنامه اشتراک گذاری فایل شیرایت با لینک مستقیم

دانلود برنامه SHAREit برای اندروید + ios + ویندوز! سلام رفقا، حالتون چطوره؟

در گذشته وقتی میخواستیم فایلی رو از یه گوشی به یه گوشی دیگه انتقال بدیم، راه های خیلی زیادی نداشتیم! مثل خاطرات پدرا از مسیر سخت مدرسه رفتن تو زمان خودشون، ما هم یادمونه که با چه بدبختی یه عکس یا فیلم یا موزیک ساده رو از یه گوشی به یه گوشی دیگه میفرستادیم! تازه اون زمان چه عکس چه فیلم و چه موزیک ها ، هیچکدوم به اندازه الان فایل های با کیفیت و حجیمی نبودن! اون زمان مثلا اهنگ بالای ۳ مگابایت به سختی میدیدم!

اوایل که گوشی ها خیلی تکنولوژی ضعیفی داشتن ، اینفرارد یا همون ارتباط با فروسرخ مطرح بود که کله دوتا گوشیو باید به هم میچسبوندیم تا شاید کار میکرد و کلا طرح موفقی نبود!

طرح بعدی بلوتوث بود که واقعا انقلابی در دنیای ارتباطات بین دیوایس ها ایجاد کرد! هم ارسال و دریافت فایل ها ممکن شده بود ، هم خیلی چیز ها مثل ضبط ماشین یا هدفون ها و … به بلوتوث مجهز شدن و سیم کنار رفت!

اما هنوز یه مشکلی وجود داشت به نام سرعت انتقال فایل ها ! مخصوصا تو نسخه های قدیمی تر تکنولوژی بلوتوث این مشکل شدیدتر هم بود.

تا اینکه برنامه های اشتراک گذاری فایل ها مثل شیر ایت سروکلشون پیدا شد و به شدت معروف و محبوب شدن! شیرایت از دستگاه های ارسال کننده یا گیرنده فایل به عنوان یه چیزی تو مایه های سرور و دانلودر استفاده میکرد و اینکار رو هم با قابلیت هات اسپات و وای فای انجام میداد. یعنی گیرنده فایل رو به نوعی از گوشی دیگه دانلود میکرد و این فرایند با سرعت خارق العاده ای انجام میشد! چند مگابایت بر ثانیه! ارسال یه فیلم سینمایی! اونم فقط تو ۵ دقیقه؟؟؟

همین باعث شد که شیرایت هنوزم که هنوزه تو گوشی اکثرمون نصبه و استفاده میشه! پیشنهاد میکنیم شما هم حتما رو گوشی و لپتاپتون شیرایت رو داشته باشین ، چون قطعا یه روز بدردتون میخوره!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *