دانلود فیلترشکن قدرتمند و محبوب تیک


دانلود فیلترشکن قدرتمند و محبوب تیک

دانلود TikVPN با لینک مستقیم و بیش از یک میلیون دانلود

دانلود فیلترشکن قدرتمند و محبوب تیک! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وب پی ان به نام تیک ! رفقا دقت کنید این وی پی ان رو اگر در پلتفرم گوگل پلی سرچ کنید ، ممکنه با چندتا وی پی ان با اسم های یکیان رو به رو بشید! بنا براین حتما اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتید ، موقع دانلود حواستون باشه و لوگوی برنامه رو با لوگویی که در بالا براتون قرار دادیم ، تطبیق بدید تا اشتباهی یه وی پی ان دیگه رو دانلود نکنید!

خب احتمالا تا الان از تیتر مطلب متوجه شدید که این وی پی ان بازدید و دانلود بالایی داشته! این وی پی ان بر روی گوگل پلی برای دانلود قرار گرفت و تا الان موفق شده از بیشتر از یک یک میلیون از کاربران گوگل پلی ، دانلود بگیره و البته دانلودی که میگیم منظور دانلود کامل و نصب برنامه توسط گوگل پلیه! البته که این تعداد دانللود ، تعداد زیادیه، ولی نمرهای که کاربرها بهش اختصاص دادن، نمره ۳.۸ بوده که یه نمرهمتوسط برای این وی پی ان محسوب میشه!

اما نکته مهمی که وجود داره ، دسترسی های این برنامست! همونطور که احتمالا میدونید هر برنامه ای برای اینکه بتونه عملکر صحیح خودش رو روی دستگاه شما داشته باشه ، نیاز داره تا به یسری از بخش های گوشی شما دسترسی داشته باشه. مثلا یه برنامه عکاسی حرفه ای ، باید به دوربین گوشیتون دسترسی داشته باشه. حالا اما این تیک وی پی ان دسترسی هایی رو میخواد که به نظر خیلی هم منطقی نمیاد! چرا یه وی پی ان باید به دوربین گوشی من دسترسی داشته باشه؟ پیشنهاد ما به همه شما دوستان اینه که اگر قصد دانلود این وی پی ان رو دارید حتما بخش دسترسی های این وی پی ان رو مطالعه بفرمایید. یادتون باشه مسئولیت دانلود وی پی ان و عواقبش با خودتون خواهد بود!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *