دانلود UT Loop تسخه Pro برای اندروید


دانلود UT Loop تسخه Pro برای اندروید

دانلود فیلترشکن یو تی لوپ نسخه پرو

دانلود UT Loop تسخه Pro برای اندروید! سلام رفقا ، امیدوارم حال همتون خوب باشه! امروز اومدیم تا براتون وی پی ان یو تی لوپ رو بررسی کنیم اما اینبار نسخه پرو! بررسی نسخه لایتش هم در سایت قرار داره و میتونید اسمش رو داخل سایت سرچ کنید و پست مربوطه رو مشاهده و مطالعه بفرمایید.

خب ، بچه ها اول بریم سراغ آمار این وی پی ان! در پست مربوط به نسخه لایت این وی پی ان دیده بودیم که اون نسسخه بیشتر از صد هزارتا دانلود فعال کسب کرده بود و اما این نسخه پرو ۵ برابر یعنی بیشتر از ۵۰۰ هزار دانلود فعال براش از طرف گوگل پلی ثبت شده! همینطور کاربران این وی پی ان بخاطر ویژگی های این فیلترشکن بهش امتیاز ۴.۳ رو دادن که در مجموع هم تعداد دانلود ها و هم نمره با هم آمار خوبی رو برای این فیلترشکن ساختن!

این وی پی ان تمامی قابلیت هایی که نسخه لایت داره ، رو داره و چیزی از اون کم که نداره هیچی ، حرفه ای تر هم هست! از قابلیت های مشترکشون میشه مثلا به اینکه هردوشون رمزنگاری اطلاعات انجام میدن و یا اینکه از انواع مختلفی از اتصالات پشتیبانی میکنند و …

البته که این دو تا وی پی ان هردو قابلیت های خوبی دارن ولی ظاهر جفتشون یکم ناشیانه طراحی شده و این موضوع یخورده قابل قبول نیست!

یه نکته جالب دیگه راجع به این وی پی ان اینه که ادعا میکنه با اضافه کردن سرور های بیشتر ، باعث شده تا بتونه از گیمینگ و بازی های انلاین شما هم پشتیبانی کنه و یجورایی داره ادعا میکنه که من وی پی ان گیمینگ هم میتونم باشم که البته درستی ادعای این فیلترشکن رو باید در عمل مشاهده کرد که ایا واقعا میتونه مهم ترین شاخص گیم های انلاین یعنی پینگ رو کنترل کنه و بیه تجربه گیمینگ آنلاین لذتبخش بهمون بده؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *