دانلود WhatsApp Business برای اندروید + ios


دانلود WhatsApp Business برای اندروید + ios

دانلود واتساپ بیزینس با لینک مستقیم

دانلود WhatsApp Business برای اندروید + ios ! سلام رفقا حالتون چطوره؟

واتساپ رو که هممون میشناسیم! پیامرسان سبز رنگ معروف شرکت متا که بعد از فیلتر شدن تلگرام، تقریبا به پیامرسان اصلی مردم ایران بدل شد. واتساپ نقتط قوت و ضعف مختلفی داشت و داره. یسری ویژگی های واتساپ هیچوقت مورد پسند کاربرا نبوده. مثلا اینکه بعد از پاک کردن پیام ردش رو باقی میزاره و مینویسه که این پیام پاک شده است! یا محدود بودن امکاناتش نسبت به رقبای اصلیش مثل تلگرام. اپدیت های زیاد وجود دارن ، ولی اونقدر خبری از پیشرفت ها و امکانات جدیدی تو اپدیت ها نیست.

از طرفی اما قدرت بالای واتساپ در ویدئوکال یا همون تماس تصویری از نقاط مثبت این پیامرسانه! یا اینکه تمام پیام های شما به صورت رمزنگاری شده ارسال میشه و امنیت و حریم شخصی شما در فضای اینترنت حفظ میشه ویژگی دوستداشتنی از واتساپه!

در آخرین آماری که فیسبوک اعلام کرده بود ، واتساپ بیشتر از دو میلیارد کاربر داره! یعنی نصف کسانی که اینترنت دارن ، دارن از واتساپ استفاده میکنن!

و اما واتساپ بیزینس!

واتساپ بیزینس چیه؟ نسخه تجاری همون واتساپه! سال ۲۰۱۸ واتساپ نسخه ای رو ارائه داد که کسانی که میخوان علاوه بر استفاده شخصیشون برای کسب و کارشون هم از پیامرسان استفاده بکنن، واتساپ بیزینس رو داشته باشن! واتساپ بیزینس یسری امکانات بیشتری از واتساپ که دقیقا مناسب کسب و کارهاست به شما ارائه میده! مثل:

  • امکان تعیین نوع بیزینس در توضیحات پروفایل
  • امکان ست کردن پیام خوش آمدگویی خودکار
  • امکان مشاهده آمار ها و اطلاعات
  • امکان مشخص کردن اطلاعات کسب و کار مثل آدرس ، آدرس سایت ، ساعت باز و بسته بودن فروشگاه و …
  • ارسال پیام های خودکار
  • و …

به طور کلیی اگر کسب و کار شخصی دارید و مثلا برای گرفتن سفارشات نیاز به یه پیامرسان دارید ، واتساپ بیزینس نسخه قابل قبولی از واتساپه که برای کسب و کار شخصی سازی شده و میتونه کارتون رو راه بندازه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *