دانلود YouTube Kids برای اندروید


دانلود YouTube Kids برای اندروید

دانلود یوتیوب ویژه کودکان با لینک مستقیم

دانلود YouTube Kids برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم راجع به یه نسخه خاص از یوتیوب صحبت کنیم به نام بوتوب کید یا همون YouTube Kids!

یه محیط تماشا و اشتراک ویدیو فقط برای کودکان!

یوتوب کید برای این ساخته شده تا یه محیطی رو فراهم کنه تا کودکان در فضای مناسب خودشون و امن و خانوادگی بتونن از تماشای ویدیو های مناسب لذت ببرن! شاید حتی این ویدیو ها باعث بشن تا خلاقیت کودکانتون بیشتر بشه

شما والدین میتونید با یوتوب کید به فرزندتون این اجازه رو بدید تا به در فضای جدید و جذاب و جالب ویدیوها اکتشاف کنه بدون این که نگران وجود ویدیو های نامناسب در این فضا باشید!

تجربیات فرزندتون رو با قابلیت کنترل های والدین تنظیم کنید!

قابلیت محدود کردن ساعت تماشا : شما میتونید محدود کننده تایم تماشای ویدیو فرزندتون رو تنظیم کنید.

در جریان ویدیوهایی که فرزندتون تماشا کرده هستید : شما میتونید به راحتی سابقه تماشای ویدیو فرزندتون رو چک کنید و همچنین از علایقش با خبر بشید.

بلاک کنید! : از ویدیو های خاصی خوشتون نمیاد؟ میتونید این ویدیو ها رو بلاک کنید تا نمایش داده نشن!

در یوتوب کید انواع ویدیو ها برای انواع کودکان وجود داره و تنوع ویدیو ها فوق العادست! همچنین ویدیو های تجاری یا ویدیو های نامناسب برای کودکان در یوتوب وجود نداره و خیالتون از این بابت راحت باشه!

البته یوتوب کید هم مثل یوتوب فیلتره و شما برای استفاده از این برنامه باید از وی پی ان ها استفاده کنید! اگر وی پی ان مناسب خودتون رو هنوز پیدا نکردید، سایت ما صدها وی پی ان یا همون فیلتر شکن مختلف رو براتون تجزیه و تحلیل و بررسی کرده و میتونه کمک بزرگ و خوبی برای انتخاب وی پی ان دلخواهتون باشه!

برای جمع بندی اگر کودک شما مدت طولانی رو در فضای مجازی میگذرونه و شما میخواید این زمان رو در فضای مطمئن تر امن تر و همچنین سالم تر داشته باشه ، یوتوب کید میتونه یکی از گزینه های شما باشه!

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *