دانلود یو واتساپ برای اندروید


دانلود یو واتساپ برای اندروید

دانلود yoWhatsapp با لینک مستقیم

دانلود یو واتساپ برای اندروید! سلام رفقا چطورید؟

امروز اومدیم راجع به یو واتساپ یا کلا نسخه های غیر رسمی واتساپ صحبت کنیم. واتساپ رو که هممون میشناسیم. پیامرسان سبز رنگ که فیسبوک چند سال پیش خریدش و بعد از فیلترشدن تلگرام تبدیل شد به پیامرسان اصلی مردم ایران!

این پیامرسان هرچند ویژگی های آزار دهنده کم نداشت، ولی با این حال معروف بود و خیلیا ازش استفاده میکردن. از ویژگی های آزاردهندش مثلا میشه به این اشاره کرد که بعد از پاک کردن پیام ها جاش میموند! یا مثلا اپدیت های زیاد و بی خاصیتش! ییا اینکه پیام ها روی سرورهای خود واتساپ نمیموندن و اگر احیانا شما از پیام هاتون بک اپ نمیگرفتین و واتساپتون پاک میشد ، تمام چت هاتونم از دست میدادید و…

خلاصه واتساپ یکی از پیامرسان های اصلی بود تا اینکه اخیرا واتساپ هم فیلتر شد و حالا مثل پیامرسان های دیگه مثل تلگرام حالا برای اتصال بهش به فیلتر شکن و vpn ها نیاز داریم.

با اینکه واتساپ تلاش کرد با اضافه کردن قابلیت پروکسی به اپلیکیشنش این فیلترینگ رو بی اثر کنه ولی ظاهرا فعلا این ایده عملی نشده و همچنان باید از فیلترشکن ها استفاده کنیم.

و اما یو واتساپ …

از زمان فیلتر شدن تلگرام ما برای اولین بار شاهد نسخه های غیر رسمی تلگرام مثل تلگرام طلایی و تلگرام ضد فیلتر و این داستان ها بودیم. این نسخه های غیر رسمی اغلب علاوه بر فیلتر نبودن قابلیت های اضافه تری هم نسبت به نسخه اصلی داشتن که آدمو وسوسه میکرد تا از این نسخه ها استفاده کنه! مثلا قابلیت روح، قابلیتی بود که میتونستید بدون اینکه تیک دوم روی پیام ها بخوره پیامی که دیگران براتون فرستادن رو ببینید و …

حالا از این نسخه های غیر رسمی برای واتساپ هم موجود شده ولی با یه سرچ ساده میتونید ببینید که روی گوگل پلی و منابع رسمی این نسخه ها موجود نیستن! از نظر امنیتی هم این نسخه ها اصلا از امنیت کافی تضمین شده نیستن و پیشنهاد ما اینه که نه تنها از این نسخه ها استفاده نکنید، بلکه حتی اگر میخواید نسخه اصلی رو هم دانلود کنید، از منابع معتبری مثل گوگل پلی یا اپ استور و … استفاده کنید‌.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *