آیا فیلترشکن 20speed ویروس است؟


آیا فیلترشکن 20speed ویروس است؟

دانلود فیلترشکن 20speed برای اندروید

خبری از سوی کاربران منتشر شد مبنی بر ویروسی بودن فیلترشکن 20speed که امروز در گت اندروید قصد بررسی این خبر را داریم که باهم ببینیم این خبر شایعه‌ای است یا حقیقت دارد پس با من در این پست همراه باشید 🔥

خب باید بگم که بله این خبر حقیقت داره و منابع معتبر بسیاری نیز این خبر رو تایید کرده اند،خبر جالبی نبود چون با توجه به کاهش بی سابقه پهنای باند اینترنت ایران این فیلترشکن به خوبی و با سرعت بالا نیاز های مردم عزیز رو تأمین می‌کرد اما الان به ویروسی بودن متهم شده است!

یکی از منابع معتبری که این خبر رو منتظر کرده و میشه گفت این خبر با اعلام این جدیت گرفته از سمت آنتیویروس Bitdefender  بود که این وی پی ان رو ویروس شناخت که را نگرانی مخاطبان مواجه شد.

پشتیبانی فیلترشکن 20speed به طور رسمی از این اتفاق پرده برداری نکرده ولی تایید منابع موجود میشه گفت این خبر حقیقت داره خب الان باید چیکار کرد؟بهترین کار در حال حاضر حذف این فیلترشکن از روی تلفن همراه خود می‌باشد میدونی چرا؟

چون وقتی فیلترشکنی یا حتی برنامه ای ویروسی باشد و شما اون رو در تلفن همراه تون نصب کنید این برنامه به تمامی اطلاعات شما نظیر عکس و فیلم و مخاطبین و … دسترسی دارد که میتونه براتون مشکل ساز بشه همچنین اون دسته از افرادی که در بازار کریپتو و رمز ارز فعالیت دارند به این نکته دقت کنند اگر از کیف پول هایی مثل تراست ولت و … استفاده میکنید با نصب و نگه داری این فیلترشکن امکان کلاهبرداری از حساب کیف پول شما وجود داره پس در این زمینه محتاط عمل کنید!

نکته : برخی از افراد سود جو دست به ارائه 20speed رایگان کردند باید عرض کنم که این فیلترشکن به دلیل اینکه پولی هست به هیچ عنوان امکان دریافت رایگان آن وجود ندارد پس این گونه خدمات کلاهبرداری بیش نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *