اتصال قوی و پرسرعت به eset vpn


اتصال قوی و پرسرعت به eset vpn

دانلود فیلترشکن esetبرای تماشای فیلم

شما وقتی این فیلتر شکن خارجی را برای خود نصب می‌ کنید با استفاده از سرور های آن به سادگی می‌ توانید محدودیت‌ های شدید را از بین ببرید. و به تمام خدمات خارجی که در کشورمان محدود هستند دسترسی پیدا کنید .

به صورتی که حتی می‌ توانیم بازی‌ های آنلاین را با بهترین کیفیت انجام دهیم و تمام فیلم‌ های سانسور شده را به راحتی باز کنیم. حتی با سرعت بالای این برنامه امکان دانلود برای ما فراهم می شود.

اتصال دستی به سرور های جهانی برنامه esetVPN

شاید برایتان سوال است که چگونه باید از این فیلتر شکن استفاده کنیم. که لازم به ذکر است محیط این برنامه بسیار ساده می‌ باشد.اما به صورت کلی شما یا می‌ توانید از گزینه اتصال خودکار استفاده کنید یا بهتر است که وارد لیست سرور های این فیلتر شکن شوید و یکی از سرور های جهانی این برنامه را انتخاب کنید. و با ضربه زدن بر روی آن اتصالی پایدار برای خود ایجاد کنید.

با فیلتر شکن eset VPN سرعت اینترنت خود را افزایش دهید:

یکی از قابلیت‌ های خوبی که این برنامه دارد این است که شما با هر نوع اینترنتی می‌ توانید به این فیلتر شکن متصل باشید و گزینه عالی‌ تری که این برنامه دارد این است که حتی اگر اینترنت شما ضعیف باشد این فیلتر شکن به صورت خودکار سرعت شما را افزایش می‌ دهد. در این صورت می‌ توانید حتی فیلم‌ های مختلف را با بهترین کیفیت تماشا کنید.

فیلتر شکن esetبدون محدودیت و به صورت مداوم در هر زمان و مکان در اختیار شماست.

فیلترشکن eset باامنیت بالاکه دارد شما را در زمانی که به هات اسپات های WiFi عمومی یا شبکه های داده سلولی متصل هستید، ایمن می کند. درست مانند یک پروکسی ایمن کار می کند.در این اپلیکیشن رمز عبور و اطلاعات شخصی شما ایمن است و شما در برابر حملات هکرها محافظت می شوید

فیلترشکن esetبرای اینترنت های ایرانی از قبیل ایرانسل همراه اول و رایتل مناسب میباشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *