اتصال سریع واسان به فیلتر شکن yellow


اتصال سریع واسان به فیلتر شکن yellow

دانلود فیلترشکن yellow برای ایرانسل

وقتی که شما این فیلتر شکن قوی و قدرتمند را بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب می‌ کنید. اولین چیزی که باید انتخاب کنید نوع اینترنت شما است. که بر اساس اینترنت خود ایرانسل، همراه اول، رایتل و مخابرات می‌ باشد. می‌ توانید یکی را انتخاب کنید تا بتوانید به سرور مخصوص نت خود متصل شوید.به دلیل اینکه این فیلتر شکن از رابط کاربری بسیار ساده و روانی استفاده می‌ کند تنها دارای گزینه اتصال خودکار است. که کافی است شما بر روی آن ضربه بزنید و منتظر بمانید تا این برنامه سروری متناسب با نوع اینترنت شما برایتان انتخاب کند. و پس از آن اتصالتان برقرار شود و بتوانید محدودیت‌ ها را دور بزنید.

فیلترشکن yellow رایگان

تمام خدمات این فیلتر شکن رایگان است و شاید شما فکر کنید وی پی ان‌ های رایگان نمی‌ توانند خدمات خوبی را به شما ارائه کنند. ولی لازم به ذکر است که این فیلتر شکن به ایمن بودنش معروف است. یعنی با رمزگذاری کردن تمام اطلاعات خصوصی شما کمک می‌ کند تا بتوانید فعالیت‌ های خود را در بستر ایمن انجام دهید. و وقتی که در سایت‌ های مختلف آنلاین می‌ شوید افراد ناشناس به هیچ عنوان نمی‌ توانند شما را ردیابی کنند. پس با خیال راحت از این برنامه استفاده کنید.

فیلتر شکن yellow اتصال خودکار 

مهم ترین گزینه‌ای که این فیلتر شکن دارد اتصال خودکار می‌ باشد که اگر ما بر روی این گزینه کلیک کنیم و چند لحظه منتظر بمانیم. این فیلتر شکن با مقایسه سرورها با یکدیگر برای ما کشوری فعال و سریع را انتخاب می‌ کند. تا با تغییر پیدا کردن موقعیت مکانی خود بتوانیم بر سانسور های موجود در کشورمان غلبه کنیم.

فیلتر شکن yellow برای گوشی های ایفون و اندروید از قبیل سامسونگ و شیائومی وحتی کامپیوتر های خانگی مناسب میباشد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *