نحوه ی اتصال پایدار به فیلترشکن Babyfox – private vpn


نحوه ی اتصال پایدار به فیلترشکن Babyfox – private vpn

نصب فیلترشکن Babyfox – private vpn برای ايرانسل

فیلترینگ پیام رسان ها را به راحتی دور بزنید!!

به کمک قدرت بالای این فیلتر شکن می‌ توانید حتی شدید ترین محدودیت‌ های اعمال شده بر شبکه ‌های اجتماعی محبوب نظیر تلگرام، اینستاگرام و غیره را به راحتی از بین ببرید و از خدمات آن ها که بسیار کاربردی نیز می‌ باشند به راحتی استفاده کنید. همچنین گفتنی است که این برنامه دارای محدودیت نمی‌ باشد و شما می‌ توانید هر موقع که به آن نیاز داشتید به هر منظوری استفاده کنید.

لیست نامحدود سرور های فیلترشکن Babyfox – private

زمانی که به لیست سرور های این برنامه مراجعه می‌ کنید با تعداد بالای سرورها مواجه می‌ شوید. این موضوع باعث می‌ شود که ترافیک کاربران به هیچ عنوان بر روی یک سرور تجمع پبدا نکند. در نتیجه مشکل از دسترس خارج شدن سرور ها هنگام استفاده از این برنامه وجود نخواهد داشت. چرا که ترافیک بر روی سطح سرور های پرتعداد پراکنده شده است و سرعت همیشه پایدار خواهد بود.

امنیت بالای فیلتر شکن Babyfox – private

وی پی ان روبات به دلیل سیاست هایی که دارد از بالاترین درجه رمزگذاری اتصالات استفاده میکند. این مهم سبب میشود که شما به بهترین نحو از دست اشخاص ثالث در امان باشید. چرا که آن ها به هیچ عنوان نمیتوانند به محتوای تلفن شما دسترسی پیدا کنند. همچنین شما برای استفاده از این برنامه نیاز به ثبت نام ندارید. که این ویژگی ضمن اینکه سهولت استفاده از این برنامه را بالا میبرد، موجب امنیت شما نیز میشود. چرا که دیگر اطلاعاتی از هویت شخصی شما در دسترس نخواهد بود. همچنین این برنامه متعهد میشود که به هیج عنوان هیچ اطلاعات و سوابقی را از شما ذخیره نکند. که این مهم موجب افزایش حفاظت از حریم خصوصی شما نیز میشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *