اموزش اتصال پایدار و بدون هیچ گونه قطعی به فیلتر شکنJet vpn


اموزش اتصال پایدار و بدون هیچ گونه قطعی به فیلتر شکنJet vpn 

نحوه ی اتصال فیلترشکن Jet vpn

امروزه وب سایت های زیادی در اختیار ما قرار گذاشته شده است که بتوانیم از آن ها استفاده کنیم . اما نمی توانیم به همه آن ها به راحتی دسترسی پیدا کنیم برای حل این مشکل به برنامه ای نیاز داریم تا بتوان به راحتی به این سایت ها دسترسی پیدا کرد . فیلتر شکن قوی و رایگان  Jet vpn این مشکل را برای ما حل کرده است تا بدون وقفه اطلاعات لازم و ویدیو های دلخواهمان را تماشا کنیم.

ویژگی های فیلترشکن Jet vpn

این برنامه فضای زیادی را اشغال نمیکند

پشتیبانی از انواع مختلفی از شبکه ها مثل WI-FI، 4G، LTE، 3G و EDGE

فاش نکردن هویت شما هنگام بازدید از سایت ها

افزایش سرور های مختلف کشور ها در بروز رسانی های جدید

امکان دسترسی به انواعی از بازی و برنامه های مسدود شده

سرعت بالا و نامحدود فیلترشکن Jet vpn

این مرورگر با سرعت و پهنای باندی که برای شما فراهم میکند، اتصال به اینترنت به صورت نامحدود را برایتان تضمین می کنند. این سرعت بالا به شما این امکان را میدهد که اتصالی بدون هیچ گونه قطعی را در سرتاسر مرور خود تجربه کنید. علاوه بر این با اتصال به آن میتوانید تمامی کار های روزمره خود را با سرعت بالا و به آسانی انجام بدهید. برای مثال میتوانید با استفاده از آن به بازی کردن با کیفیت بالا بپردازید. چرا که این برنامه با سرعت بینظیری که برای شما فراهم میکند باعث میشود که بتوانید بدون افت سرعت و افزایش پینگ تجربه ی یک گیم پلی عالی را داشته باشید.

خریداری کردن نسخه پرمیوم فیلترشکن Jet vpn

به جز سرور های رایگان این فیلتر شکن دارای سرور های پرمیوم می‌ باشد. که شما می‌ توانید به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه این سرور ها را خریداری کنید. و با استفاده از سرور های اختصاصی خود محدودیت‌ ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و با سرعت بالاتری از بین ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *