دانلود تلگرام طلایی بدون فیلتر برای گوشی آیفون و اندروید


دانلود تلگرام طلایی بدون فیلتر برای گوشی آیفون و اندروید

دانلود برنامه تلگرام طلایی بدون محدودیت

امروزه تلگرام از محبوبیت بسیار بالایی در بین مردم برخوردار است. ولی به دلیل فیلترینگ باید از پروکسی و فیلتر شکن های قوی استفاده کنیم. در این بین ممکن است همیشه فیلتر شکن در اختیار ما نباشد و پروکسی متصل نشود. به همین دلیل به یک برنامه قوی و سریع نیاز داریم تا خیال ما را از بابت محدودیت های موجود و فیلتر های تلگرام راحت کند.
تلگرام طلایی یک برنامه پرسرعت و رایگان مانند تلگرام است. که تمام خدماتش مانند تلگرام است. با این تفاوت که کاملا بدون فیلتر است و نیازی به نصب برنامه های دیگر و فیلتر شکن ندارید. به همین دلیل می توانید آن را به راحتی با لینک های مستقیم دانلود کنید و پس از ثبت نام در برنامه به راحتی از آن استفاده کنید.

سرعت بالای تلگرام طلایی

این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است به گونه‌ای که می‌توانید به راحتی هر فیلم و عکسی را به سادگی در آن آپلود و دانلود کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.و بدون اینکه اختلالی در سرعت شما پیش بیاید با هرکسی صحبت کنید.

برنامه رایگان تلگرام طلایی

همچنین این برنامه کاملا رایگان است و تمام خدماتی را که به شما ارائه می دهد به صورت رایگان در اختیارتان میگذارد‌ بنابراین می توانید به راحتی از آن و امکاناتش استفاده کنید. این اپلیکیشن بدون محدودیت در اختیار شما است و برای صحبت کردن با دیگران، مشکلی برای شما به وجود نمی‌ آید. زیرا در هر زمان و مکان این برنامه در اختیار شما قرار دارد .

Screenshot image

امنیت بالا هنگام مرور نامحدود

درست است که در این برنامه از فیلتر شکن استفاده نمیکنید. ولی برنامه تلگرام طلایی از امنیت بالایی برخوردار است و نیازی به نگرانی از بابت داده های شخصی و خود و اطلاعات کاربری خود داشته باشید. علاوه بر آن تلگرام طلایی بدون فیلتر بودن در اختیار شما قرار دارد و از موقعیت مکانی شما سواستفاده نمی کند و آن را در اختیار کسی قرار نمی دهد. در نتیجه به هیچ عنوان کسی نمیتواند مکان شما را ردیابی کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *