دریافت لیست جدیدترین پروکسی دائمی تلگرام


دریافت لیست جدیدترین پروکسی دائمی تلگرام

پروکسی قوی و رایگان برای تلگرام

شما میتوانید با استفاده از جدید ترین پروکسی های موجود در کشور فیلترینگ تلگرام را دور زده و از خدماتی که این برنامه ارائه میکند اما به دلیل محدودیت ها دسترسی به آنها ممکن نیست استفاده کنید.

نکته مهم این است که پروکسی ها انواع مختلفی دارند و متاسفانه تمامی آن ها سرعت خوبی را به شما ارائه نمیکنند و برخی هم اصلا متصل نمیشوند.
بنابراین مهم ترین گام برای برخورداری سرعت خوب پیدا کردن پروکسی های خوب است. که بتوانید در صورت بروز مشکل در یکی از آنها از دیگری به عنوان جایگزین استفاده کنید.
برای این کار شما میتوانید از کانال هایی که پروکسی تلگرام به صورت رایگان در اختیار کاربران میگذارند استفاده کنید. و با متصل شدن به آن ها و تست سرعتشان به گنجینه ای از پروکسی های پرسرعت و بدون قطعی دست بیابید.

تفاوت جدید ترین پروکسی های رایگان و پولی

تنها تفاوت پروکسی های رایگان و پولی در محدودیت و ارائه سرعت آن است. که باید بدانید پروکسی های رایگان هر چند محدودیت وصل شدن کاربران را ندارند ولی از سرعت بسیار پایین تری برخوردار هستند. در عوض نوع پولی آن ها از محدودیت اتصال کاربران برخوردار است که بسته به چند کاربره بودن آن که شما آن را تهیه کرده اید متفاوت خواهد بود. ولی مزیت نوع پولی آن در سرعت و بدون قطعی بودن آن است.

Image result for پروکسی تلگرام

لیست جدید ترین پروکسی های دائمی تلگرام

نکته اصلی این است که هیچ پروکسی دائمی وجود ندارد. چه نوع پولی آن و چه از نوع رایگان باشد. پروکسی های رایگان که اغلب بعد از مدتی دیگر از کار می افتند و پروکسی های پولی نیز مدت زمان های گوناگون دارند از یک ساله گرفته تا دوساله. بنابراین شما تنها کاری که میتوانید بکنید این است که به طور مداوم به پروکسی های رایگان متصل شوید تا وقتی که قابل استفاده باشند. و یا اینکه با هزینه کردن یک پروکسی قوی و مدت دار تهیه کنید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *