دانلود فیلترشکن پرسرعت برای هوآوی


دانلود فیلترشکن پرسرعت برای هوآوی

فیلترشکن قوی برای هوآوی

باسلام خدمت ایرانی که دارند این پست رو می‌بینند و فقط گرانبها شون رو به ما دادند. در این پست میخواهیم یک مشکل بزرگ برای کسانی که گوشی های هوآوی دارند حل کنیم. فیلترشکن های زیادی هستند که بعضی از آنها برای بعضی از گوشی ها خوب عمل نمی کنند یکی از اون آنها گوشی های هوآوی است. البته فیلترشکن هایی که امروز ما معرفی خواهیم کرد برای اکثر گوشی کار میکنند و افراد دیگه هم می‌توانند ازش استفاده کنند. خب سرتون رو درد نمیارم بریم تا با این فیلترشکن ها آشنا بشیم:

1- BiuBiu vpn:

فیلترشکن بیو بیو رو کمتر کسی هست که نمی‌شناسه و اکثرا با شنیدن آن سریع از سرعت بالای اتصال و عملکرد خوب آن صحبت میکنند. فیلترشکن biubiu خیلی تلاش میکند تا کاربران بدون اینکه زمان زیادی رو صرف کنند متصل شوند. از امنیت بالای این فیلترشکن نگم براتون که هیچ هکری تا به حال نتونسته به اطلاعات داخل بیو بیو نفوذ کنه😅

فیلترشکن بیو بیو هیچ وقت قطع نمی‌شود و به صورت دائمی و همیشگی برای شما خدمت میکند و اصلا از کیفیت آن کاسته نمیشود. چنین فیلترشکن هایی رو باید از رو هوا بزنید چون اگر دیر بجنبید از بقیه عقب می مونید.


biubiu vpn


2- Flat vpn:

فیلترشکن های زیادی خواستند با Flat رقابت کنند ولی آخر سر شکست خوردند چون حریف سرعت بالای اون نشدند. شما هم اگر دوست دارید از این فیلترشکن استفاده کنید اصلا درنگ نکنید، از امنیت بالاش نگم که باورتون نمیشه چقدر براشون مهم هست. شما برای اتصال وی پی ان اصلا کار سختی انجام نخواهید داد و فقط باید روی دکمه استارت کیلک کنید. شماهم میتوانید از سرور های رایگان آن استفاده کنید و اگرم خواستید هزینه کنید میتونید از سرور های پولی استفاده کنید. علاوه بر اینکه روی گوشی هوآوی نصب میشود روی اکثراً گوشی ها قابل استفاده است دیگه از یک فیلترشکن چی میخوایند؟!


Flat vpn


3- Mobo vpn:

رسیدیم به ایستگاه آخر این پست که معرفی یک فیلترشکن بسیار پرسرعت بین رقبا هست و به شما این اطمینان رو میدهیم که از سرعتش پشیمان نخواهید شد. فیلترشکن های زیادی هستند که روز های اول وصل هستند و پس از زمان کوتاهی از دسترس خارج میشوند. و اکثرا هم مدام بروزرسانی میخواهد که به دلیل فیلتر بودن گوگل پلی بسیار سخت هست تا شما بروزرسانی کنید ولی این با بروزرسانی کن عملکرد بالایی دارد. اگر برای اتصال مشکلی پیش آمد و وی پی آن Mobo vpn وصل نشد فقط باید سرور مورد نظر رو تغییر بدید همین. فیلترشکن موبو توسط یک تیم نرم افزاری کاربلد به نام mobovpn group طراحی شده است.


Mobo vpn


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *