دريافت فیلترشکن extreme vpn نسخه ی مود شده


دريافت فیلترشکن extreme vpn نسخه ی مود شده 

دانلود extreme vpn بدون محدودیت

این برنامه یک رابط کاربری ساده را برای استفاده کاربران طراحی کرده است. این ویژگی باعث می‌ شود تا همه افراد بتوانند به سادگی از خدمات برنامه برخوردار شوند.حتی آن‌ هایی که تا به حال از فیلتر شکن استفاده نکردند نیز می‌ توانند به سادگی از خدمات این برنامه برخوردار شوند. چرا که تنها یک دکمه اتصال تعبیه شده است که با زدن آن اتصال برقرار خواهد شد.

فیلتر شکن extreme vpnمناسب چه فعالیت هایی است؟!

همچنین این فیلتر شکن برای انجام انواع فعالیت‌ های اینترنتی مناسب است. و شما به کمک آن خواهید می‌توانید انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت را از بین ببرید.

فیلتر شکن extreme vpnبا سرورهای پرسرعت

وقتی شما وارد لیست سرورها می‌ شوید در صدر این لیست سرور هایی را مشاهده می‌ کنید که به عنوان پیشنهادی برای شما قرار داده شده‌اند و سرعت و کیفیت بالاتری دارند. که بهتر است که از این نوع سرورها استفاده کنید، چون متناسب با نوع اینترنت شما تنظیم شده‌اند.البته این فیلتر شکن سرورهای دیگری دارد که سرعت آن ها به صورت دقیق در کنارشان نمایش داده شده است که در صورت نیاز می‌ توانید به آن کشورها متصل شوید.

فیلتر شکن extreme vpnاتصال پایدار

برای اینکه بتوانیم یک اتصال پایدار و قوی برای خود ایجاد کنیم فقط کافی است بر روی گزینه اتصال خودکار کلیک کنیم. پس از آن مشاهده می‌ کنیم که اتصال ما در زمان کوتاهی ایجاد می‌ شود و به وسیله آن می‌ توانیم محدودیت‌ ها را دور بزنیم.

فیلترشکن extreme vpnمناسب بازی

این فیلترشکن به شما این امکان را می دهد تا هر بازی ای که مورد علاقه تان است را با سرعت بالا و به صورت نامحدود انجام دهید و به هیچ وجه باعث کاهش سرعت اینترنت شما نمی شود و باعث می شود تجربه بهتری از بازی های مختلف کسب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *