رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعالMegnet bd v2ray VPN


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعالMegnet bd v2ray VPN 

نصب اسان فیلتر شکن Megnet bd v2ray VPN

شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام کردن ندارید که این موضوع به افزایش سهولت استفاده کردن از این برنامه می افزاید. همچنین به واسطه رابط کاربری ساده و کاربردی که دارد استفاده از سرور های آن بسیار آسان شده است به طوری که شما برای متصل شدن کافیست دکمه اتصال را فشار دهید.

اتصالی ایمن با فیلتر شکن Megnet bd v2ray VPN

شما برای استفاده از این برنامه تونل نیازی به نوع خاصی از اینترنت ندارید و با تمامی داده های اینترنت کار میکند. همچنین این برنامه با رمزگذاری اتصالات شما موجب برقراری اتصالی ایمن میشود.این ویژگی سبب میشود حتی هنگام استفاده از اتصالات غیر قابل اطمینان همچون وای فای های مکان عمومی خیال شما راحت باشد. چرا که همانطور که گفته شد اتصال شما رمزگذاری شده، و نفوذ کردن به آن بسیار سخت و حتی غیر ممکن است.

فیلتر شکنMegnet bd v2ray VPN مناسب برای تماشای فیلم و بازی کردن

به واسطه ی سرعت بالا که حاصل وجود سرور های متعدد و پهنای باند نامحدود این برنامه میباشد. شما میتوانید از آن برای تماشای فیلم از سایت های فیلتر شده استفاده کنید. چرا که با سرعت بالایی که دارد موجب اتصالی پایدار و پرسرعت میشود و بدون قطعی به شما لذت تماشای فیلم را هدیه میکند. همچنین به دلیل اینکه موجب افت سرعت و افزایش پینگ شما نمیشود بهترین گزینه برای بازی کردن نیز می باشد.

کاهش خطرات اتصال به وای فای های عمومی با فیلترشکن Megnet bd v2ray VPN

وای‌ فای‌ های عمومی به هیچ عنوان ایمن نیستند و هر کسی می‌تواند به راحتی به آن‌ ها دسترسی داشته باشد. اگر مراقب نباشید، ممکن است عکس‌ های خصوصی، اطلاعات بانکی و هرگونه اطلاعاتی در مورد شما فاش شود. به همین دلیل است که هرگز نباید از Wi-Fi های عمومی استفاده کنید، مگر اینکه از فیلتر شکن Megnet bd v2ray VPN استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *