دانلودفیلتر شکن اسیا رایگان + پرسرعت


دانلودفیلتر شکن اسیا رایگان + پرسرعت

دریافت فیلتر شکن آسیا برای گوشی

این برنامه شما را در زمانی که به وای فای های عمومی یا هر نوع اینترنتی متصل هستید محافظت می کند و شما را ایمن می کند. این فیلتر شکن کاملا رایگان است و رمز عبور و اطلاعات شخصی شما در این برنامه ایمن است . شما در برابر افراد خرابکار محافظت می شوید .این فیلتر شکن برنامه های پینگ کم را به شما معرفی می کند تا با سرعت بالا دانلود کنید .همچنین پینگ کم را برای بازی های آنلاین موبایل شما ارائه می دهد . علاوه بر آن عملکرد رفع تاخیر را برای بهبود ms و افزایش عملکرد بازی ارائه می دهد و تأخیر بازی‌ های آنلاین را کم می کند .

فیلترشکن اسیا نامحدود بوده و شما می توانید برنامه اسیا را برای دسترسی نامحدود به همه برنامه ها و وب سایت های مورد علاقه خود دریافت کنید. با این برنامه می توانید هر سایت یا برنامه ای را در حین اتصال ایمن به هات اسپات های عمومی و وای فای هایی با سرعت بسیار بالا، از حالت انسداد خارج کنید

فیلتر شکن آسیا پرسرعت بوده این فیلترشکن ضد فیلتر می باشد و دارای چندین سرور پرسرعت در کشور هایی مانند آمریکا ، کره ، هند ، ژاپن ، انگلیس ، اسپانیا ، روسیه ، استرالیا و …است .این وی پی ان اتصال سلولی را در زمانی که اتصال WiFi شما ضعیف است فعال می کند و از مواجه شدن با مشکلاتی مانند قطع صدا یا قطع ویدیو به راحتی جلوگیری می کند .همچنین می توانید با سرعت بالا  از وب سایت های مورد نظرتان دیدن کنید.

فیلتر شکن اسیا برای همراه اول ،ایرانسل رایتل قابل نصب است فیلتر شکن اسیا یک شبکه جهانی پرسرعت را برای شما ایجاد کرده است تا از همه محدودیت های جغرافیایی عبور کنید . همچنین می توانید از آزادی کامل شبکه لذت ببرید و‌ به برنامه هایی مثل تلگرام و فیسبوک و .. دسترسی پیدا کنید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *