آموزش اتصال به فیلتر شکن لوکس برای ویندوز


آموزش اتصال به فیلتر شکن لوکس برای ویندوز

دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال لوکس

این برنامه برای دستگاه های اندرویدی است. لوکس Vpn علاوه بر رفع فیلترینگ تمام ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و از حریم خصوصی شما با اتصال ایمن در Wi-Fi عمومی محافظت می کند . شما می توانید با این اپلیکیشن وب سایت ها و برنامه های دلخواهتان را رفع فیلتر کنید . علاوه بر آن به تماشای ویدیو های آنلاین شما کمک می کند تا بتوانید به صورت ایمن و ناشناس به هر محتوای محدود شده دسترسی داشته باشید.وقتی این برنامه اجرا می شود، همه ترافیک (UDP / TCP) شما رمزگذاری می شوند. همچنین این فیلتر شکن اتصال دستگاه شما را ایمن می کند . در حالی که به نقاط اتصال Wi-Fi عمومی یا شبکه های داده تلفن همراه متصل هستید

فیلتر شکن لوکس بدون محدودیت در دسترش شماس زیرا محبوب ترین بازی ها را بدون هیچ محدودیتی می توانید دانلود و بازی کنید. همچنین به شما امکان می دهد از سریع ترین سرعت شبکه برای دسترسی به شبکه در مناطق دیگر استفاده کنید و با سرعت بالا بازی های دلخواهتان را انجام دهید .

فیلترشکن لوکس پرسرعت با اتصالات  قوی میباشداین فیلترشکن ضد فیلتر می باشد و دارای چندین سرور پرسرعت در کشور هایی مانند آمریکا ، کره ، هند ، ژاپن ، انگلیس ، اسپانیا ، روسیه ، استرالیا و …است .همانطور که گفته شد این برنامه بسیار سریع است. و یکی از علت های پر سرعت بودن این وی پی ان پهنای باندی است که برای مرور به شما ارائه میکند.

فیلتر شکن لوکس بالینک مستقیم را ازاین سایت دانلود کنید نسخه جدید این برنامه برای تأخیر کمتر و عملکرد بالاتر بر روی گوشی های شما فعال شده است . کافی است با لینک های مستقیم‌ این برنامه را دانلود کنید تا بتوانید به راحتی بازی های دلخوهتان را انجام دهید و اتصال ایمن از طریق انواع اینترنت ها برای خود فراهم کنید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *