رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال ویکسن


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال ویکسن

دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال ویکسن

بیشتر فیلتر شکن‌ هایی که در کشورمان و در گوگل پلی وجود دارند به صورت رایگان هستند. که چون کاربران زیادی دارند ممکن است گاهی دچار قطعی شوند و اتصال با کیفیتی نتوانند برای شما ایجاد کنند. در این شرایط بهتر است که از فیلتر شکن‌ های پولی استفاده کنید. چون به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می‌ گیرند و محدودیت بر روی آن ها اعمال نمی‌ شود.

یکی از این فیلتر شکن‌ ها که در گوگل پلی به صورت پولی وجود دارد و شما باید آن را خریداری کنید، برنامه ویکسن نام دارد. که قیمت زیادی هم ندارد و شما فقط کافی است یک بار آن را بخرید تا بتوانید دائماً از این برنامه و خدمات با کیفیتش استفاده کنید.لازم به ذکر است که شما لازم نیست مانند خیلی از فیلتر شکن‌ ها سرور های این برنامه را جداگانه خریداری کنید. بلکه سرور های آن تماماً رایگان هستند و شما نیاز به یک بار هزینه کردن دارید. تا بتوانید از سرور های قوی این برنامه استفاده کنید و محدودیت‌ ها را دور بزنید.

به صورت ایمن کانکت شوید:

برقراری اتصال شما به وسیله این فیلتر شکن به صورت ایمن ایجاد می شود. یعنی وقتی بر روی گزینه کانکتینگ کلیک می‌ کنید این برنامه تمام فعالیت‌ های شما را ایمن می‌ کند و از جمله می‌ توان گفت مرور شما را کاملاً خصوصی می‌ کند. تا بتوانید بدون ردیابی و شناسایی شدن در کشور آنلاین شوید و نگران اطلاعات خود نباشید.

فیلتر شکن ویکسن برای گوشی های اندروید و ایفون ولپ تاب قابل استفاده است

فیلتر شکن ویکسن بدون محدودیت

جهت برقراری اتصالتان در این برنامه می‌ توانید بدون هیچگونه محدودیتی فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید. یعنی متصل شدن به سرور های این برنامه و مرور در کشور هیچگونه محدودیت زمانی برای شما ندارد و می‌ توانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید.

فیلتر شکن ویکسن کم حجم بوده و فضای کمی در کامپیوتر شما اشغال میکند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *