دریافت فیلتر شکن پرسرعت after برای گوشی


دریافت فیلتر شکن پرسرعت after برای گوشی  

دانلود فیلتر شکن  after  برای ایرانسل

اساس کار این فیلتر شکن برای اینکه شما بتوانید به خدمات مسدود شده دسترسی پیدا کنید. تغییر دادن موقعیت مکانی شما می‌ باشد. به این صورت که وقتی این فیلتر شکن را برای خود نصب می‌ کنید و به یکی از سرور های آن متصل می‌ شوید. موقعیت مکانی شما به صورت خودکار به سرور متصل شده شما تغییر پیدا می‌ کند. از این طریق دیگر افراد ناشناس نمی‌ توانند متوجه شوند که شما در چه مکانی قرار دارید.وقتی ما از این فیلتر شکن استفاده می‌ کنیم. به راحتی می‌ توانیم به سایت‌ ها و برنامه‌ های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنیم.از جمله این برنامه‌ ها می‌ توان به اینستاگرام، واتساپ، فیسبوک، توییتر و یوتیوب اشاره کرد. که با اتصال به سرور های این برنامه شما در یک چشم به هم زدن می‌ توانید محدودیت این برنامه‌ ها را از بین ببرید.

فیلتر شکن after بدون محدودیت و قوی برای اندروید می تواند به عنوان پروکسی برای تلگرام عمل کند. همچنین یوتیوب ، فیس بوک ، توییتر ، اسنپ چت ، اینستاگرام و تیک تاک با این وی پی ان قوی بدون هیچ گونه محدودیتی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از تمام امکاناتشان استفاده کنید.

فیلترشکن after باامنیت بالا و  پروتکل های امنیتی که دارد موجب میشود شما بتوانید به راحتی فعالیت آنلاین خودرا مخفی کنید. و با استفاده از تکنولوژی تغییر آی پی موقعیت جغرافیایی خود‌ را تغییر دهید و یه صورت ناشناس در فضای اینترنت به مرور مشغول شوید.همچنین این برنامه با رمزگذاری اتصالات شما حتی از وای فای های عمومی اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ میسازد. تا اطلاعات شما همیشه در امان باشد و کسی توانایی دسترسی به آن را نداشته باشد.

فیلتر شکن after برای کامپیوتر وگوشی کافیست برای استفاده از این فیلتر شکن برنامه را دانلود و نصب کنید. نیازی به تلف کردن زمان با تنظیمات راه اندازی یا فرآیند ثبت چند مرحله ای نخواهید داشت. پس از نصب برنامه به راحتی می توانید از سرور های موجود در برنامه استفاده و به آن ها متصل شوید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *