نحوه‌ی اتصال به فیلترشکن amanlink


نحوه‌ی اتصال به فیلترشکن amanlink

دانلود فیلتر شکن amanlink بدون محدودیت

به وسیله یک فیلتر شکن فوق العاده که برای استفاده کردن از آن کافیست دکمه اتصال را فشار دهید، می توانید محدودیت ها را از بین ببرید. با این کار شما به سریع ترین سرور این برنامه ها وصل خواهید شد و وارد دنیای نامحدود و پرسرعت اینترنت می شوید. فیلتر شکن های جدید سبب میشود که شما موقعیت جغرافیایی را دور بزنید و از هر امکاناتی که به دلیل فیلترینگ از شما گرفته شده است، لذت ببرید.

سرعت بالا با بهترین سرور ها با فیلتر شکن amanlink

اگر به دنبال برنامه ای با سرور های عالی هستید که سرعت اتصال شما را افزایش دهد. و موجوب سهولت گشت و گذار در سایت ها و برنامه های فیلتر شده شود بهترین گزینه برای شما نصب فیلتر شکن خواهد بود.همچنین برنامه های جدید از سرور های متعدد با بهترین کیفیت برخوردار است . که موجب پهنای باند نامحدود و افزایش سرعت شما میشوند.

امنیت خصوصی و ایمنی فیلتر شکنamanlink 

فیلتر شکنamanlink با پروتکل های امنیتی خاصی که دارد موجب می شود که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نکند. برای مثال به دستگاه شما اجازه نمیدهد وارد سایت های مخرب شوید و هم چنین اجازه نصب بد افزار ها را نمیدهد. به این شکل که اگر هر کدام از مورد های ذکر شده اتفاق بیوفتد به شما هشدار میدهد و شما را از مشکل با خبر میکند در این صورت همیشه ایمن خواهید ماند.این وی پی ان اتصالات شما را رمزگذاری میکند بنابراین شما از حمله ی اشخاص ثالث برای مثال هکر ها در امنیت کامل خواهید بود. بنابراین مشکلی از این بابت برای شما وجود نخواهد داشت.همچنین این اپلیکیشن به دلیل سیاست هایی که دارد به حفظ حریم خصوصی کاربرانش معروف است. شما با استفاده از این برنامه با خیال راحت بدون نگرانی در فضای اینترنت گشت و گذار کنید.

فیلترشکن amanlink کم حجم میباشد و فضای چندانی رادر گوشی شما اشغال نمیکند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *