اموزش اتصال به فیلترشکن astrill برای گوشی های اندروید


اموزش اتصال به فیلترشکن astrill برای گوشی های اندروید 

دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال astrill

فیلتر شکن astrill VPN برنامه‌ای است که برای کاربرانی که از محدودیت ‌های اینترنتی خسته شده ‌اند به بازار ارائه شده است. شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. و از خدمات وی پی ان آن برای مقابله با فیلترینگ استفاده کنید. تا به ظرفیت های اینترنتی مورد نیاز خود‌ دسترسی پیدا کنیدالبته این فیلتر شکن دارای سرور های جهانی هم می‌ باشد که در کشور هایی مانند آلمان، آمریکا، برزیل، فرانسه و هلند قرار دارند. که می‌ توانید به آن ها هم متصل شوید تا موقعیت مکانی خود را به کشور های دیگر تغییر دهید.یکی از فیلتر شکن‌ های ساده موجود در کشور ما، همین برنامه است که دارای گزینه‌ های خیلی پیچیده نمی‌ باشد و هر گزینه‌ای که دارد به مرور راحت‌تر ما کمک می‌ کند.شما برای اینکه بتوانید به سادگی به یکی از سرور های رایگان این برنامه متصل شوید در ابتدا باید یک نام کاربری و رمز عبور شخصی برای خود قرار دهید. تا بتوانید از خدمات این فیلتر شکن استفاده کنید.پس از این کار کافی است بر روی گزینه استارت یا همان گزینه اتصال خودکار کلیک کنید و منتظر بمانید تا این برنامه سروری قوی و پایدار را برای شما انتخاب کند.

فیلتر شکنastrill بااتصال پایدارفقط نکته مثبت این است که این فیلتر شکن به شما این ضمانت را می‌ دهد که اتصالی پایدار و قوی برای شما ایجاد کند تا بتوانید حتی قوی‌ ترین نوع محدودیت‌ ها را هم از بین ببرید.

فیلتر شکنastrill پرسرعت با فیلتر شدن برنامه هایی مثل تلگرام ، اینستاگرام، یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی محبوب، مردم به فکر راهی برای باز کردن آن هستند شما به راحتی می توانید این برنامه را نصب و روشن کنید. این برنامه با سرعت بالایی که دارد تمام سایت ها را به سرعت باز می کند. و تاثیر بدی روی سرعت اینترنت شما نخواهد گذاشت.

فیلتر شکنastrillبدون محدودیت دراختیار کاربر قراردارد تا هرزمان که نیاز بود از آن استفاده کند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *