نحوه‌ی اتصال به فیلترشکن blabla


نحوه‌ی اتصال به فیلترشکن blabla

 دانلود فیلتر شکن blablaبرای بازی

اتصال راحت با لمس کردن گزینه start

برای اینکه بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن اتصال خود را به فیلتر شکن پپرسرعتblablaایجاد کنید. فقط کافی است بر روی گزینه‌ای که در این برنامه وجود دارد و کلمه استارت بر روی آن نوشته شده است ضربه بزنید. و منتظر بمانید تا به یکی از سرور های پرسرعت این برنامه متصل شوید.وقتی که اتصال شما به یکی از سرور های خارجی این برنامه ایجاد شود موقعیت مکانی شما هم به همان کشور تغییر پیدا می‌ کند. در این صورت علاوه بر اینکه می‌ توانید تمام برنامه‌ های خارجی را به راحتی باز کنید. می‌ توانید از ردیابی شدن خود در اینترنت جلوگیری کنید.

فیلتر شکن blabla نامحدود

استفاده از فیلتر شکن blabla و خدماتش به صورت کاملاً نامحدود امکان‌ پذیر است و ما برای اینکه بتوانیم از سرور های جهانی برنامه استفاده کنیم. همچنین به راحتی می‌ توانیم اتصال خود را ایجاد کنیم بدون اینکه پس از مدتی اتصالمان قطع شود یا محدودیت‌ های مختلف برای ما در نظر گرفته شود.

فیلترشکن blabla باسرورهای قوی

گزینه خوب دیگری که این برنامه دارد این است که سرعت اینترنت ما را در هر شرایطی افزایش می‌ دهد. و فرقی ندارد که ما با اینترنت‌ های همراه از جمله ایرانسل و همراه اول یا وای فای به این برنامه متصل شویم. چون دارای سرور های متناسب با این نوع اینترنت‌ ها است. و برای ما می‌ تواند اتصالی پایدار و قوی ایجاد کند تا بتوانیم محدودیت‌ ها را به راحتی دور بزنیم.

تغییر لوکیشن به صورت اتوماتیک با فیلتر شکن blabla 

اتصال پیدا کردن به قوی‌ ترین سرور این برنامه به صورت اتوماتیک انجام می‌ شود. همچنین وقتی شما به یکی از سرور های این برنامه متصل می‌ شوید خود فیلتر شکن به صورت خودکار آدرس آی‌ پی شما را تغییر می‌ دهد. چون وقتی با آدرس اصلی خود وارد سایت‌ های مختلف می‌ شوید به راحتی قابل شناسایی هستید. اما وقتی به این برنامه متصل می‌ شوید تمام فعالیت‌ های شما و موقعیت مکانیتان کاملاً پنهان می‌ شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *