دانلودفیلتر شکن client نسخه ی جدید


دانلودفیلتر شکن client نسخه ی جدید

رفع محدودیت ازطریق فیلترشکن client

یکی از فیلتر شکن‌ های جدید در کشور ما که با استفاده از خدمات ارزنده خود به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم تمام سایت‌ های خارجی از جمله سایت‌ های مخصوص فیلم را رفع فیلتر کنیم و همچنین بتوانیم به انجام بازی‌ های آنلاین در کشور بپردازیم برنامه clientVPN می باشد. علاوه بر آن این برنامه با تغییر دادن موقعیت مکانی ما کمک می‌ کند تا بتوانیم به اپلیکیشن‌ های مسدود شده نیز دسترسی پیدا کنیم.لازم به ذکر است که این فیلتر شکن از محیطی بسیار ساده و آسان استفاده می‌ کند تا تمامی کاربران ایرانی بتوانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند. چون این فیلتر شکن تنها یک گزینه اصلی خودکار دارد و از گزینه‌ های پیچیده اصلاً استفاده نکرده است.

تست سرعت اینترنت:

پس از اینکه اتصال شما ایجاد شد، صفحه‌ای برای شما باز می‌ شود که این برنامه سرعت اینترنت شما را تست می‌ کند. و بهتر است که از این صفحه خارج نشوید تا این برنامه روند خود را کامل کند. این گزینه باعث می‌ شود که برنامه اطمینان حاصل کند سرعت سرور شما بالا است و اتصالی قوی و پایدار برایتان ایجاد می‌ شود. تا بتوانید با خیال راحت‌تر فعالیت‌ های مورد نیاز خود را در کشور انجام دهید

فیلترشکنclient باامنیت و این برنامه به کمک خدمات امنیتی با کیفیتی که دارد تضمین می‌ دهد که تمامی اطلاعات خصوصی شما دست نخورده باقی بماند. و هیچکس اجازه دسترسی به حریم خصوصی شما را نداشته باشد. تا بتوانید در بستری ایمن و مطمئن در اینترنت جستجو کنید و از خدمات بین‌ المللی لذت ببرید.

فیلترشکن clientرایگان است و شنا میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای وارد این برنامه شوید

فیلترشکنclient کم‌حجم بوده و نکته مثبت این است که این فیلتر شکن به شما این ضمانت را می‌ دهد که اتصالی پایدار و قوی برای شما ایجاد کند تا بتوانید حتی قوی‌ ترین نوع محدودیت‌ ها را هم از بین ببرید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *