نحوه ی اتصال پایدار و قوی به فیلترشکن cnet vpn


نحوه ی اتصال پایدار و قوی به فیلترشکن cnet vpn

دانلودفیلتر شکن cnet vpn برای ایرانسل

فیلتر شکنی که می‌ خواهیم در اینجا درباره آن صحبت کنیم، برنامه cnet vpnمی‌ باشد. که یکی از خصوصیت‌ هایی که دارد این است که برای گوشی‌ های آیفون و اندروید در دسترس است. که می‌ توانید برای گوشی اندروید از گوگل پلی و برای آیفون از اپ استور این برنامه پرسرعت را برای خود دانلود کنیم. و از خدمات متعدد آن که در ادامه به آن ها می‌ پردازیم استفاده کنید و فیلترینگ‌ ها را به سادگی از بین ببرید.

ویژگی های موجود در تنظیمات فیلتر شکن cnet vpn

۱_ دارای کانال تلگرام و واتساپ

۲_ دی ان اس اختصاصی

چک کردن آدرس آی پی

۳_ تست سرعت وای فای

۴_ تیم پشتیبانی قوی

۵_ تنظیمات در ارتباط با رابط کاربری

حذف تمام داده های خصوصی با فیلترشکن cnet vpn

همان طور که گفته شد این فیلتر شکن یکی از ایمن‌ ترین برنامه‌ های موجود در کشور است. چون علاوه بر اینکه داده‌ های شما را رمزگذاری می‌ کند. دارای گزینه‌ای است که شما به صورت خودکار می‌ توانید در آن تمام اطلاعات مهم خود را پاک کنید. و این اجازه را به افراد ناشناس ندهید که به داده‌ های شما در گوشی همراهتان دسترسی پیدا کند. همچنین می‌ توانید تمام فعالیت‌ های خود را در اینترنت ناشناس کنید.

افزایش سرعت اینترنت با فیلتر شکن cnet vpn 

وقتی که می‌ خواهید یکی از سرور های این برنامه را انتخاب کنید سرعت آن ها در کنارشان نمایش داده شده است و پینگ آن ها به صورت دقیق نوشته شده است. که می‌ توانید با توجه به آن ها سرور قوی برای خود انتخاب کنید.همچنین گزینه قابل ذکر این است که این نوع سرورها باعث افزایش سرعت اینترنت شما می‌ شوند تا بتوانید انواع فعالیت‌ های روزمره خود را با این برنامه انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *