فیلترشکن Corajudo vpn برای گوشی های ایفون


فیلترشکن Corajudo vpn برای گوشی های ایفون 

 فیلترشکن Corajudo vpn بالینک مستقیم

روش استفاده از فیلتر شکن Corajudo vpn

استفاده از این ابزار بسیار آسان است . پس از باز کردن برنامه و ضربه زدن روی دکمه بزرگ در صفحه اصلی ، در عرض چند ثانیه به یک شبکه امن به صورت تصادفی متصل می شوید . حتی می توانید خودتان سرور مورد نظرتان را از بین سرور های مختلفی که وجود دارد را بر اساس سرعت و کشور آن انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اتصال برقرار شود .

اتصال خودکار به فیلترشکن Corajudo vpn

این فیلتر شکن می تواند بهترین مکان را به صورت خودکار بر اساس جایی که هستید انتخاب کند و شما را به نزدیک ترین و سریع ترین سرور متصل کند تا با سرعت بیش تری به سایت های مورد نظر خود مراجعه کنید .با این اپلیکیشن پر سرعت می توانید بهترین اتصال را با بالاترین سرعت VPN تجربه کنید همچنین میتوانید پایدارترین دسترسی به سرورهای جهانی را نسبت به سایر سرورهای پروکسی VPN داشته باشید و به آن متصل شوید و لذت کامل را ببرید.

مخفی نگه داشتن اطلاعات شما با فیلترشکن Corajudo vpn

به وسیله این ابزار شما می توانید در حالی که آدرس IP خود را مخفی می کنید ، در اینترنت با سرعت بالا به مرور در وب سایت ها بپردازید . زیرا این اپلیکیشن موقعیت جغرافیایی شما را به دلیل سرور های مختلف از چندین کشوری که وجود دارد . به اسم یک مکان دیگر ثبت می کند تا موقعیت اصلی شما لو نرود .علاوه بر آن این برنامه به شما این امکان را می دهد تا از داده های خود به طور کامل محافظت کنید و حریم خصوصی خود را محفوظ نگه دارید و ترافیک شما از طریق سریع ترین پروتکل ها توسط این برنامه رمزگذاری می شود. همچنین با سرعت بالا می توانید نمایش ها، فیلم ها و بازی های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین و بدون تاخیر تماشا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *