رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعالcyberx vpn


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعالcyberx vpn 

دانلود فیلتر شکن پرسرعت و قوی cyberx vpn

پرسرعت،نامحدود،امن، اتصال پایدار تعریف خلاصه ای از فیلتر شکنcyberx  است. این فیلتر شکن یک سرویس وی پی ان سریع قابل اعتماد و امن برای دور زدن فیلترینگ و بهره بردن از امکاناتی است که محدود شده اند. این وی پی ان جزء سریع ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. علاوه بر این امنیت و قابل اعتماد بودن عضو جدا نا پذیر این برنامه است.

فیلتر شکنcyberx مخفی شدن IP

ویژگی عالی که این فیلتر شکن دارد این است که موقعیت مکانی ما را کاملاً از دید افراد ناشناس پنهان می‌ کند و این کار را با تغییر دادن آدرس آی پی کشور ما که همان ایران است انجام می‌ دهد.از ترافیک خود در هر شبکه WiFi و هات اسپات های عمومی محافظت کنید. هنگام استفاده از این فیلتر شکن اندروید می توانید دسترسی و ارتباطات خود به اینترنت را ایمن کنید.علاوه بر آن از خود در برابر هکرهایی که ممکن است ترافیک اینترنت شما را رهگیری کنند، محافظت کنید.

تست سرعت اینترنت با فیلتر شکن cyberx

پس از اینکه اتصال شما ایجاد شد، صفحه‌ای برای شما باز می‌ شود که این برنامه سرعت اینترنت شما را تست می‌ کند. و بهتر است که از این صفحه خارج نشوید تا این برنامه روند خود را کامل کند. این گزینه باعث می‌ شود که برنامه اطمینان حاصل کند سرعت سرور شما بالا است و اتصالی قوی و پایدار برایتان ایجاد می‌ شود. تا بتوانید با خیال راحت‌تر فعالیت‌ های مورد نیاز خود را در کشور انجام دهید

مدت زمان اتصال نامحدود فیلترشکن cyberx

جهت برقراری اتصالتان در این برنامه می‌ توانید بدون هیچگونه محدودیتی فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید. یعنی متصل شدن به سرور های این برنامه و مرور در کشور هیچگونه محدودیت زمانی برای شما ندارد و می‌ توانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *