آموزش اتصال به فیلتر شکن dobar


آموزش اتصال به فیلتر شکن dobar

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن dobar

اگر به دنبال راهی هستید تا بتوانید از شر محدودیت‌ های اینترنتی که بسیاری از خدمات را از دسترس شما خارج کرده‌ اند خلاص شوید. می‌ توانید از برنامه dobar VPN به عنوان ابزار اینترنتی دستگاه خود استفاده کنید. این فیلتر شکن خدمات وی پی ان با بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار می‌ دهد. تا بتوانید فیلترینگ موجود در اینترنت را از بین ببرید و به راحتی به خدمات مورد نیاز خود در سایت ‌ها و برنامه ‌های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید اتصال به سرور های این برنامه به دو صورت دستی و اتوماتیک امکان‌ پذیر است. برای اتصال خودکار شما باید حالت متصل شدن را روی اتوماتیک تنظیم کنید. پس از انجام این کار می‌ توانید تنها با یک کلیک به صورت کاملاً اتوماتیک به قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه متصل شوید.برای اتصال دستی نیز می‌ توانید از لیست سرور های برنامه یک سرور را به راحتی انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن پس از بررسی‌ های لازم به آن متصل شوید.

فیلتر شکن dobar اتصالی پایدار دارد و به دلیل  سرور های متعددی که در سراسر جهان دارد و پهنای باند زیادی که ارائه میدهد. باعث اتصال پر سرعت و پایدار شما شده و تجربه ای از اتصال روان را به شما هدیه میکند.

فیلترشکن dobar باامنیت بالاست و نیازی به نگرانی بابت لو رفتن اطلاعات خود نداشته باشید به سادگی بین مکان ها جابجا شوید و نگرانی بابت لو رفتن موقعیت مکانی خود نداشته باشید . زیرا IP شما به راحتی به کشور دیگری تغییر پیدا می کند.همچنین می توانید به صورت ناشناس به گشت و گذار در وب سایت ها بپردازید و برنامه از حریم خصوصی شما بیشترین محافظت را می کند.

فیلتر شکن dobar نامحدود است این برنامه دارای پروتکل‌ های متعدد و مختلف است که به کاربران این امکان را می‌ دهد که بتوانند به راحتی به سرور ها با هر نوع اینترنتی به صورت نامحدود متصل شوند. و بهترین تجربه از مرورگردی بدون فیلتر در اینترنت را کسب کنند

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *