رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال Eclipse vpn


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال Eclipse vpn 

دانلود فیلترشکن Eclipse vpn برای تبلت

محرومیت از بسیاری از خدمات اینترنتی یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که کاربران اینترنت در ایران با آن دست و پنجه نرم می کنند. در واقع به دلیل محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت کاربران اینترنت از دسترسی به محتوای بسیاری از سایت ها و برنامه ها محروم هستند.فیلتر شکن Eclipse vpn یکی از قوی ترین و ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. که با دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ موجود دسترسی به امکاناتی که کاربران از آن ها محروم هستند را به امری ممکن و در دسترس تبدیل میکنند. و‌ تمام این امکانات کاملا رایگان هستند تا به راحتی استفاده کنید.

جلوگیری از ردیابی شدن داده ها با فیلتر شکن Eclipse vpn

آدرس آی پی شما یکی از چیزهایی است که می‌تواند در معرض خطر قرار بگیرد و افراد ناشناس از طریق آن شما را ردیابی و شناسایی کنند. ولی اگر با این فیلتر شکن به سایت ها و برنامه های مختلف دسترسی پیدا کنید یک آدرس آی پی ناشناس برای شما در نظر گرفته می‌شود تا افراد خرابکار موقعیت اصلی شما را شناسایی نکنند. و موقعیت آن سروری که با آن متصل شده اید را به عنوان مکان اصلی شما در نظر بگیرند. بنابراین همیشه امنیت شما حفظ می شود و بدون اینکه ردیابی شوید، می توانید در تمام سایت هایی که می خواهید گشت و گذار کنید. و اطلاعات مورد نیاز خود را دانلود کنید.

سرعت بینظیر و بالای فیلتر شکن Eclipse vpn

این وی پی ان به دلیل دارا بودن سرور های متعدد و با تعداد بالا که از کیفیت بالایی هم برخوردارند، از سرعت بی نظیری برخوردار است. این سرور ها با ایجاد یک پوشش جهانی باعث افزایش سرعت اتصال و پهنای باند شما میشود. درواقع شما میتوانید با استفاده از این سرعت بینظیر به هر کجای اینترنت که بخواهید سر بزنید و از محتوای دلخواهتان استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *