دانلود فیلتر شکن fb برای گوشی های اندروید


دانلود فیلتر شکن fb برای گوشی های اندروید 

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال fb

قصد نصب فیلتر شکنی فعال بر روی گوشی‌ های همراه خود را دارید یکی از گزینه‌ های عالی برای شما می‌ تواند فیلتر شکن fb VPN باشد. چون این برنامه دارای خدمات بسیار عالی می‌ باشد که به صورت نامحدود و رایگان در اختیار شما قرار می‌ گیرد. و با استفاده از آن ها می‌ توانید حتی شدید ترین نوع محدودیت‌ ها را هم دور بزنید.پس همراه ما باشید تا با ویژگی‌ های مختلف و کاربردی این فیلتر شکن آشنا شوید.وقتی وارد این فیلتر شکن می‌ شوید و بر روی گزینه اتصال کلیک می‌ کنید، این فیلتر شکن از شما می‌ خواهد یکی از سرور های قوی را انتخاب کنید. که بهترین سرورها در کشور آلمان و آمریکا قرار دارند. که با ضربه زدن بر روی آن و منتظر ماندن می‌ توانید اتصال خود را ایجاد کنید.اتصال به سرور های این برنامه به دو صورت دستی و اتوماتیک امکان‌ پذیر است. برای اتصال خودکار شما باید حالت متصل شدن را روی اتوماتیک تنظیم کنید. پس از انجام این کار می‌ توانید تنها با یک کلیک به صورت کاملاً اتوماتیک به قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه متصل شوید.برای اتصال دستی نیز می‌ توانید از لیست سرور های برنامه یک سرور را به راحتی انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن پس از بررسی‌ های لازم به آن متصل شوید.

فیلترشکنfb اتصال پایداربه واسطه ی داشتن سرور های زیاد و متعدد در سراسر جهان و پهنای باند زیاد این وی پی ان از سرعت بالایی برخوردار است. که سبب میشود اتصال شما پایدار و بدون هیچ گونه قطعی باشد و همچنین سرعت شما را برای تماشای ویدیو های مختلف افزایش دهد.

فیلتر شکنfb باامنیت بالایی برخوردار است و شامل یک تونل سریع و رمزگذاری شده و ناشناس است که بدون هیچ‌گونه مشکلی می تواند امنیت شما را به عهده بگیرد.

فیلترشکنfb پرسرعت بوده و به هیچ وجه سرعت اینترنت شما را کاهش نمی دهد .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *