آموزش اتصال پایدار به فیلترشکن guardium


آموزش اتصال پایدار به فیلترشکن guardium

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال guardium

یکی از فیلتر شکن‌ های قوی در کشور ما که هم بر روی اندروید و هم کامپیوتر قابل نصب می‌ باشد، برنامه guardiumمیباشد . که می‌ توانیم از طریق گوگل پلی این برنامه را برای خود نصب کنیم. و با اتصال به سرور های قوی این برنامه از جمله سرور های پرمیومش، محدودیت‌ های شدید بر سایت ها و برنامه ها را دور بزنیم.

عدم اشتراک گذاری داده های خصوصی شما

یکی از بهترین گزینه‌ هایی که این فیلتر شکن دارد و به مرور خصوصی شما کمک می‌ کند این است که این برنامه به هیچ عنوان داده‌ های خصوصی شما را به اشتراک نمی‌ گذارد و با هر نوع اینترنتی که متصل شوید این برنامه تمام مرور شما را خصوصی نگه می‌ دارد.

سرعت فیلتر شکنguardium

این VPN از سرعت سریع بالایی برخوردار است و به هیچ وجه سرعت اینترنت شما را کاهش نمی دهد . همچنین به راحتی می توانید به هر منبع دلخواهی بدون تاخیر یا از دست دادن سیگنال دسترسی پیدا کنید. این ربات پیشرفته پهنای باند بی پایانی را در اختیار کاربران خود قرار میگیرد

فیلترشکنguardium بالینک مستقیم را ازاین سایت دانلودکنید این فیلتر شکن دو زبان انگلیسی و فارسی وجود دارد که شما می‌ توانید بنا بر نیاز خود یکی از این دو زبان را انتخاب کنید. که این موضوع باعث محبوبیت بیشتر این برنامه شده است چون کاربران ایرانی به راحتی می‌ توانند از این برنامه استفاده کنند.

فیلترشکن guardiumبدون محدودیت جهت برقراری اتصالتان در این برنامه می‌ توانید بدون هیچگونه محدودیتی فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید. یعنی متصل شدن به سرور های این برنامه و مرور در کشور هیچگونه محدودیت زمانی برای شما ندارد و می‌ توانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید.

فیلترشکنguardium برای گوشی های اندرویداز قبیل شیائومی، ایفون،سامسونگ قابل نصب میباشد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *