دريافت فیلترشکن gulf super برای گوشی های ایفون


دريافت فیلترشکن gulf super برای گوشی های ایفون 

اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن gulf super

یکی از فیلتر شکن‌ های جدید در کشور ما که با استفاده از خدمات ارزنده خود به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم تمام سایت‌ های خارجی از جمله سایت‌ های مخصوص فیلم را رفع فیلتر کنیم و همچنین بتوانیم به انجام بازی‌ های آنلاین در کشور بپردازیم برنامه  VPNgulf super می باشد. علاوه بر آن این برنامه با تغییر دادن موقعیت مکانی ما کمک می‌ کند تا بتوانیم به اپلیکیشن‌ های مسدود شده نیز دسترسی پیدا کنیم.لازم به ذکر است که این فیلتر شکن از محیطی بسیار ساده و آسان استفاده می‌ کند تا تمامی کاربران ایرانی بتوانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند. چون این فیلتر شکن تنها یک گزینه اصلی خودکار دارد و از گزینه‌ های پیچیده اصلاً استفاده نکرده است.

بر اساس سرعت به سرور های سریع gulf super VPN متصل شوید

این فیلتر شکن دارای سرور های پرسرعتی در کشورهای مختلف می‌ باشد که بر اساس سرعت طبقه‌ بندی شده‌اند و شما می‌ توانید به بهترین سرور درهر کشور  متصل شوید. با ضربه زدن بر روی یکی از آن ها اتصال خود را ایجاد کنید. همچنین اگر آن سرور متناسب برای شما نباشد خود برنامه به صورت خودکار اتصال شما را تغییر خواهد داد.

فیلتر شکنgulf super رایگان ،وقتی که وارد محیط کاربری این فیلتر شکن می‌ شوید و می‌ خواهید به این برنامه متصل شوید با گزینه‌ای روبرو می‌ شوید. که اتصال شما را به صورت خودکار انجام می‌ دهد. و لازم به ذکر است که این اتصال به صورت کاملاً رایگان انجام می‌ شود و شما لازم نیست هیچ‌گونه هزینه‌ای پرداخت کنید. بنابراین این فیلتر شکن در بین کاربران محبوبیت بالایی را در اختیار دارد.

فیلترشکنgulf super کم حجم بوده ودیگر شما نگران حجم زیاد آن نباشید و باحجم کم در گوشی خود نصب کنید

فیلتر شکن gulf super بدون محدودیت در اختیارتان است تا هرساعت از شبانه روز به فعالیت های اینترنتی خود رسیدگی نمایید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *