رفع محدودیت محدودیت فیلتر شکن هوشمند و فعال gulf


رفع محدودیت از طریق فیلتر شکن هوشمند و فعال gulf

دانلود فیلتر شکن هوشمند و قوی gulf

فیلتر شکن‌ های ۲۰۲۴ یکی از بهترین نوع وی‌ پی‌ ان‌ ها هستند چون متناسب با محدودیت‌ ها طراحی شده‌اند و با نصب آن ها ما می‌ توانیم به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم.یکی از این فیلتر شکن‌ ها با نام gulfVPN در گوگل پلی وجود دارد. که پس از نصب این برنامه می‌ توانیم به خدمات دلخواهمان دسترسی پیدا کنیم.

مخفی شدن IP

ویژگی عالی که این فیلتر شکن دارد این است که موقعیت مکانی ما را کاملاً از دید افراد ناشناس پنهان می‌ کند و این کار را با تغییر دادن آدرس آی پی کشور ما که همان ایران است انجام می‌ دهد.

اتصال با یک کلیک

همچنین ویژگی خوب دیگری که این برنامه دارد این است که کار کردن با این فیلتر شکن و اتصال به سرور هایش در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و به راحتی اتفاق می‌ افتد. که فقط کافی است ما بر روی گزینه اتصال خودکار که در این فیلتر شکن وجود دارد کلیک کنیم. تا این برنامه بتواند یکی از پرسرعت‌ ترین سرورها را برای ما انتخاب کند. تا بتوانیم به صورت نامحدود از آن استفاده کنیم.

فیلترشکن gulfجدیداست .همانطور که دربالا اشاره شد این فیلترشکن جدید و باخدمات عالی دراختیار کاربران قرارمیگیرد

فیلترشکن gulfبرای همراه اول وایرانسل و دیگر اینترت ها سازگاری دارد یکی از قابلیت‌ های خوبی که این برنامه دارد این است که شما با هر نوع اینترنتی می‌ توانید به این فیلتر شکن متصل باشید و گزینه عالی‌ تری که این برنامه دارد این است که حتی اگر اینترنت شما ضعیف باشد این فیلتر شکن به صورت خودکار سرعت شما را افزایش می‌ دهد. در این صورت می‌ توانید حتی فیلم‌ های مختلف را با بهترین کیفیت تماشا کنید.

فیلترشکن gulfبرای کامپیوترو گوشی های اندروید و ایفون قابل نصب میباشد وشما در هر مکان و زمانی میتوانیدداز خدمات این فیلتر شکن بهره مند شوید

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *