رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال hermes برای گوشی های ایفون


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال hermes برای گوشی های ایفون 

دانلود فیلتر شکن hermes رایگان

بدون پرداخت هزینه  به hermes متصل شوید

این برنامه خدماتش را به صورت رایگان در اختیار ما قرار می‌ دهد. تا بتوانیم بدون هیچگونه محدودیتی و بدون حتی نیاز به پرداخت هزینه در اینترنت از تمامی ظرفیت‌ ها استفاده کنیم.البته گفتنی است برای تجربه بهتر می‌ توانیم اکانت پرمیوم برنامه را خریداری کنیم. تا از قدرت و سرعت حرفه‌ ای تر برخوردار شویم و راحت به خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنیم.یکی از فیلتر شکن‌ های قوی در کشور ما که هم بر روی اندروید و هم کامپیوتر قابل نصب می‌ باشد، برنامه hermes میباشدکه می‌ توانیم از طریق گوگل پلی این برنامه را برای خود نصب کنیم. و با اتصال به سرور های قوی این برنامه از جمله سرور های پرمیومش، محدودیت‌ های شدید بر سایت ها و برنامه ها را دور بزنیم.

به صورت ایمن کانکت شوید:

برقراری اتصال شما به وسیله این فیلتر شکن به صورت ایمن ایجاد می شود. یعنی وقتی بر روی گزینه کانکتینگ کلیک می‌ کنید این برنامه تمام فعالیت‌ های شما را ایمن می‌ کند و از جمله می‌ توان گفت مرور شما را کاملاً خصوصی می‌ کند. تا بتوانید بدون ردیابی و شناسایی شدن در کشور آنلاین شوید و نگران اطلاعات خود نباشید.

فیلتر شکن hermes کم حجم بوده وفضای کمی در گوشی و کامپیوتر اشغال میکند

فیلتر شکن hermes جدیدبوده و سرور های ارتقا یافته این فیلتر شکن بهترین سرعت دانلود و سریع ترین اتصالات را برای بازی و یا گشت و کذار در اینترنت را تضمین میکند.

فیلتر شکن hermesپرسرعت بوده ودارای قابلیت تست سرعت است همچنین بعد از اینکه اتصال خود را به سرور های این برنامه ایجاد کردید، می‌ توانید وارد گزینه‌ای که این برنامه دارد و به نام تست سرعت است بشوید و سرعت سرور خود را بسنجید. علاوه بر آن این گزینه را می‌ توانید قبل از اتصال امتحان کنید. تا اگر حس کردید سرعت اینترنت شما ضعیف است آن را تغییر دهید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *