رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعالHTTP cloud VPN


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعالHTTP cloud VPN 

نصب اسان فیلتر شکن HTTP cloud VPN برای تلگرام

امروزه با وجود محدودیت هایی که در کشور حاکم شده است دسترسی ما به بسیاری از برنامه ها مانند اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، یوتیوب و انواع برنامه ها محدود شده است. و نمی توانیم به راحتی از آنها استفاده کنیم و برای دسترسی به این برنامه ها نیاز به یک فیلتر شکن قوی و پرسرعت داریم. که برنامه HTTP cloud VPN این مشکل را برای ما حل می‌کند. شما به وسیله این برنامه و سرورهای پرقدرتش، به راحتی می توانید تمام سایت های مسدود شده را باز کنید. و هر فیلمی که مد نظرتان است را با بهترین کیفیت تماشا و یا دانلود کنید.هیچ محدودیتی برای استفاده از این فیلتر شکن وجود ندارد . یعنی می توانید در هر زمان و هرجایی که باشید بدون محدودیت برای پهنای باند از آن بهره کامل را ببرید. همچنین این برنامه می تواند تمامی سایت ها را و با هر نوع فیلتری به سرعت برای شما باز کند .

امنیت بالا با فیلتر شکن HTTP cloud VPN

ساده ترین راه برای امن و خصوصی ماندن آنلاین شما این فیلتر شکن است. که شبکه خصوصی مجازی ما به شما امکان می دهد آدرس IP خود را پنهان کنید و از لحظه اتصال به سرور های پرسرعت این برنامه به محتوای مسدود شده آنلاین دسترسی داشته باشید.

رمزگذاری قوی فیلتر شکن HTTP cloud VPN 

فعالیت مرورگر خود را با رمزگذاری درجه نظامی در حین استفاده از نقاط مهم وای فای عمومی، ایمن کنید. همچنین این برنامه امنیت Wi-Fi درجه بالا و حریم خصوصی آنلاین را هنگام مرور سایت ها به شما ارائه می دهد.

فیلتر شکن HTTP cloud VPN دارای سرور های متنوع و هوشمند

این فیلتر شکن با سرور های نامحدود و ایمن در سراسر جهان به شما امکان می دهد به هر محتوایی که در کشور شما در دسترس نیست، دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن می توانید به سادگی مکان خود را تغییر دهید، اتصال خود را رمزگذاری کنید و آدرس IP خود را به هر یک از سرور های موجود در برنامه تغییر دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *