اموزش اتصال فیلترشکن ins fast netبرای تلگرام


اموزش اتصال فیلترشکن ins fast netبرای تلگرام

دانلودفیلتر شکن ins fast netبدون محدودیت

چگونگی فعال کردن برنامه ins fast net

یک گزینه اصلی در این برنامه وجود دارد که اگر بر روی آن کلیک کنید می‌ توانید به راحتی به این فیلتر شکن متصل شوید. یعنی فقط کافی است بر روی گزینه on یک ضربه بزنید تا اتصالی پایدار و قوی برای شما ایجاد شود.همچنین وقتی کار شما با این برنامه تمام شد دوباره می‌ توانید بر روی همین گزینه ضربه بزنید. البته اتصال دستی به سرورها نیز برای شما ممکن است که در ادامه به آن می پردازیم.

برخورداری از ترافیک نامحدود در فیلتر شکن ins fast net

به جز ویژگی‌ های گفته شده این فیلتر شکن از ترافیک نامحدودی برخوردار است. یعنی وقتی که ما از این برنامه استفاده می‌ کنیم و به سرور های آن متصل هستیم، هیچگونه محدودیتی برای ما در نظر گرفته نمی‌ شود. و می‌ توانیم به هر اندازه از خدمات این فیلتر شکن پایدار و قوی استفاده کنیم و حتی قوی‌ ترین و شدید ترین فیلترینگ ها را هم دور بزنیم.

اتصال دستی به سرور های جهانی فیلترشکن ins fast net

شاید برایتان سوال است که چگونه باید از این فیلتر شکن استفاده کنیم. که لازم به ذکر است محیط این برنامه بسیار ساده می‌ باشد.اما به صورت کلی شما یا می‌ توانید از گزینه اتصال خودکار استفاده کنید یا بهتر است که وارد لیست سرور های این فیلتر شکن شوید و یکی از سرور های جهانی این برنامه را انتخاب کنید. و با ضربه زدن بر روی آن اتصالی پایدار برای خود ایجاد کنید.

تغییر موقعیت مکانی فیلترشکن ins fast net

این برنامه هنگامی که به سرور هایش متصل می‌ شوید آی پی حقیقی شما را پنهان می‌ کند و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می کند. از این طریق شرایط لازم برای انجام مرور ناشناس و مطمئن در اینترنت برای شما فراهم خواهد شد. و می‌ توانید بدون ردیابی و شناسایی شدن در اینترنت جستجو کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *