دانلود فیلتر شکنkordaبرای گوشی


دانلودفیلترشکن kordaبرای گوشی

نحوه ی اتصال به فیلتر شکنkorda

همه ی ما که می‌ دانیم هر فیلتر شکن مناسب از سرور های پرسرعتی برخوردار است. ولی نکته قابل توجه این است که سرور اتصالی از سرعت بالایی برخوردار باشد و هیچ گونه محدودیتی نداشته باشد. تا ما بتوانیم با خیال راحت به آن اتصال پیدا کنیم و پس از مدتی اتصال ما قطع نشود.این برنامه به کمک تکنولوژی تغییر موقعیت مکانی به ما امکان مرور ناشناس را می دهد. در واقع هنگامی که به سرور های این برنامه متصل می شویم. این برنامه آی پی سرور مورد استفاده را جایگزین آی پی حقیقی ما می کند.در نتیجه ما بدون اینکه فعالیت های آنلاینمان قابل ردیابی و شناسایی باشد. می توانیم در بستری مناسب از خدمات دلخواه برخوردار شویم.

فیلتر شکن kordaبرای گوشی ایفون و اندروید وکامپیوتر و لپ تاپ مناسب میباشد جهت ایجاد اتصال خود در این برنامه شما فقط کافی است بر روی گزینه اتصال خودکار که با کلمه استارت نام گذاری شده است کلیک کنید. و چند لحظه منتظر بمانید تا این برنامه یکی از سرور های قوی خود را برای شما انتخاب کند و با استفاده از آن بتوانید فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید.

فیلتر شکن kordaبا امنیت بالا در ادسترش شماس این وی پی ان با پروتکل های امنیتی که دارد موجب میشود شما بتوانید به راحتی فعالیت آنلاین خود مخفی کنید. و با استفاده از تکنولوژی تغییر آی پی موقعیت جغرافیایی خود‌ را تغییر دهید و یه صورت ناشناس در فضای اینترنت به مرور مشغول شوید.همچنین این برنامه با رمزگذاری اتصالات شما حتی از وای فای های عمومی اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ میسازد. تا اطلاعات شما همیشه در امان باشد و کسی توانایی دسترسی به آن را نداشته باشد.

فیلتر شکن korda کم‌حجم است وفضای کمی در گوشی یا کامپیوتر شما اشغال میکند واین خودش ی مزیت به حساب می آید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *