رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن l.o.v.e. vpn


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن l.o.v.e. vpn

اموزش اتصال پایدار و قوی به فیلترشکن l.o.v.e. vpn

پس از نصب این فیلتر شکن شما با گزینه‌ای روبرو می‌ شوید که کلمه on بر روی آن نوشته شده است. که اگر بر روی آن ضربه بزنید در یک چشم به هم زدن به یکی از سرور های قوی این فیلتر شکن متصل می‌ شوید. البته شما می‌ توانید وارد لیست نامحدود سرور های این برنامه شوید و به صورت دستی اتصال خود را ایجاد کنید.

فیلتر شکن l.o.v.e vpn سریع ترین سرور های جهان

همانطور که گفته شد شما به صورت دستی نیز می‌ توانید به سرور های این برنامه متصل شوید. که برای این کار کافی است وارد لیست سرور های نامحدود این برنامه شوید که دارای سرور های عالی در کشور های جهانی است و با یک ضربه می‌ توانید به یکی از کشورها متصل شوید.

فیلترشکنl.o.v.e vpn نامحدود 

به جز ویژگی‌ های گفته شده این فیلتر شکن از ترافیک نامحدودی برخوردار است. یعنی وقتی که ما از این برنامه استفاده می‌ کنیم و به سرور های آن متصل هستیم، هیچگونه محدودیتی برای ما در نظر گرفته نمی‌ شود. و می‌ توانیم به هر اندازه از خدمات این فیلتر شکن پایدار و قوی استفاده کنیم و حتی قوی‌ ترین و شدید ترین فیلترینگ ها را هم دور بزنیم.

فیلتر شکن l.o.v.e vpn اتصال با انواع اینترنت

همانطور که در بالاتر به این موضوع اشاره شد یکی از ویژگی‌ های عالی که این برنامه دارد این است که با انواع اینترنت‌ ها سازگاری دارد. و ما می‌ توانیم با ایرانسل، رایتل و همراه اول به این فیلتر شکن پرقدرت متصل شویم.همچنین اگر به مشکلی برخوردید و یا نیاز به کمک داشتید می‌ توانید با پشتیبان‌ های فعال این برنامه در ارتباط باشید و پاسخ مشکل خود را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن دریافت کنید و در صورت رضایت آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *