دانلودفیلترشکن lets نسخه ی مود شده


دانلودفیلترشکن lets نسخه ی مود شده 

نحوه ی اتصال پایدار و قوی به فیلترشکن lets

یکی از فیلتر شکن‌ های جدید در کشور ما که با استفاده از خدمات ارزنده خود به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم تمام سایت‌ های خارجی از جمله سایت‌ های مخصوص فیلم را رفع فیلتر کنیم و همچنین بتوانیم به انجام بازی‌ های آنلاین در کشور بپردازیم برنامه letsVPN می باشد. علاوه بر آن این برنامه با تغییر دادن موقعیت مکانی ما کمک می‌ کند تا بتوانیم به اپلیکیشن‌ های مسدود شده نیز دسترسی پیدا کنیم.

لازم به ذکر است که این فیلتر شکن از محیطی بسیار ساده و آسان استفاده می‌ کند تا تمامی کاربران ایرانی بتوانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند. چون این فیلتر شکن تنها یک گزینه اصلی خودکار دارد و از گزینه‌ های پیچیده اصلاً استفاده نکرده است.

فیلترشکن lets با سرورهای  سریع

این فیلتر شکن دارای سرور های پرسرعتی در کشور آلمان می‌ باشد که بر اساس سرعت طبقه‌ بندی شده‌اند و شما می‌ توانید به بهترین سرور در کشور آلمان متصل شوید. با ضربه زدن بر روی یکی از آن ها اتصال خود را ایجاد کنید. همچنین اگر آن سرور متناسب برای شما نباشد خود برنامه به صورت خودکار اتصال شما را تغییر خواهد داد.

فیلتر شکن letsتست سرعت

پس از اینکه اتصال شما ایجاد شد، صفحه‌ای برای شما باز می‌ شود که این برنامه سرعت اینترنت شما را تست می‌ کند. و بهتر است که از این صفحه خارج نشوید تا این برنامه روند خود را کامل کند. این گزینه باعث می‌ شود که برنامه اطمینان حاصل کند سرعت سرور شما بالا است و اتصالی قوی و پایدار برایتان ایجاد می‌ شود. تا بتوانید با خیال راحت‌تر فعالیت‌ های مورد نیاز خود را در کشور انجام دهید

فیلتر شکن lets بالینک مستقیم را میتوانید از گوگل پلی دانلود کنید و بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *