دانلودفیلترشکن letsgoبرای ایرانسل


دانلودفیلترشکن letsgoبرای ایرانسل

اتصال مستقیم به وی پی ان letsgo

اگر دوست دارید بدون ردیابی شدن در کشور فعالیت‌ های خود را انجام دهید و مروری ایمن را تجربه کنید. این فیلتر شکن می‌ تواند یکی از گزینه‌ های عالی برای شما باشد چون اولین مرحله بعد از اتصال، موقعیت مکانی شما را کاملاً پنهان می‌ کند.چه از Wi-Fi عمومی یا از اینترنت تلفن همراه استفاده کنیدletsgo آی پی شما را پنهان می کند تا امنیت شما هنگام استفاده از سایت ها بالا  برود . همچنین تمام داده های شما را رمزگذاری می کند تا شما را ناشناس نگه دارد و در تلفن همراه خود محافظت شوید.

فیلتر شکن letsgoباسرور های رایگان و پرمیوم

بهترین ویژگی که این فیلتر شکن دارد سرور های پرسرعتش می‌ باشد که به صورت رایگان و پرمیوم در اختیار شما قرار می‌ گیرد. تا بتوانید با متصل شدن به آن ها تمام فیلترینگ‌ های موجود در کشور خود را از بین ببرید.فقط برای دسترسی به سرور های پرمیوم کافی است آن ها را خریداری کنید تا بتوانید از سرعت بالایی برخوردار شوید

برقراری اتصال به فیلتر شکن letsgoبدون محدودیت

لازم به ذکر است که وقتی ما به صورت خودکار به این فیلتر شکن متصل می‌ شویم و اتصال ما به سرور های پرقدرت این برنامه ایجاد می‌ شود. می‌ توانیم بدون محدودیت فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهیم. چون این فیلتر شکن محدودیت زمانی و مکانی ندارد و همچنین حجم سرور های آن تمام نخواهند شد.

فیلتر شکنletsgo پرسرعت 

ویژگی های دیگری همچون سرعت بالا و سرور های متعدد در سراسر جهان با کیفیت بالا و تیم پشتیبانی قوی که به صورت ۲۴ ساعته آماده برای پاسخگویی به مشکلات شما هستند نیز در این مهم ، بی تاثیر نبوده اند. گفتنی است این فیلتر شکن با تمامی داده های اینترنت همچون Wi-Fi و 3G و 4G و غیره کار میکند. برای استفاده از آن نوع خاصی از اینترنت مورد نیاز نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *