دانلودفیلتر شکن lizard برای گوشی


دانلود فیلترشکن lizard برای گوشی

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال lizard

 

شعار انی فیلترشکن این است که در این اپلیکیشن ما هیچ گزارش از فعالیت های شما را نگه نمی‌داریم. همچنین از شما اطلاعات شخصی هنگام نصب برنامه نمی خواهیم و شما کاملا نا شناس باقی می مانید .علاوه بر آن آدرس IP شما با یکی از آدرس های ما جایگزین می شود و به شما اطمینان داده می شود که فعالیت و مکان دستگاه شما به دست کسی نمیفتد و انگار این مکان به شما مرتبط نیست.فیلتر شکن lizard یک شبکه جهانی پرسرعت را برای شما ایجاد کرده است تا از همه محدودیت های جغرافیایی عبور کنید . همچنین می توانید از آزادی کامل شبکه لذت ببرید و‌ به برنامه هایی مثل تلگرام و فیسبوک و .. دسترسی پیدا کنید .این برنامه برای دستگاه های اندرویدی است. این Vpn علاوه بر رفع فیلترینگ تمام ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و از حریم خصوصی شما با اتصال ایمن در Wi-Fi عمومی محافظت می کند . شما می توانید با این اپلیکیشن وب سایت ها و برنامه های دلخواهتان را رفع فیلتر کنید . علاوه بر آن به تماشای ویدیو های آنلاین شما کمک می کند تا بتوانید به صورت ایمن و ناشناس به هر محتوای محدود شده دسترسی داشته باشید.

فیلترشکن lizard رایگان وکاملا نامحدود است. بدون رمز عبور، ثبت نام و اطلاعات ورود می توان با سرعت بالا و بدون قطع و وصلی از این فیلتر شکن استفاده کرد

فیلتر شکن lizard برای گوشی های ایفون مناسب بوده این نرم افزار با تمامی برندهای گوشی های موبایل اندرویدی مانند سامسونگ، هوآوی، شیوآمی و… ساز گار است.

فیلتر شکن lizard بدون محدودیت است شما میتوانید محبوب ترین بازی ها را بدون هیچ محدودیتی دانلود و بازی کنید. همچنین به شما امکان می دهد از سریع ترین سرعت شبکه برای دسترسی به شبکه در مناطق دیگر استفاده کنید و با سرعت بالا بازی های دلخواهتان را انجام دهید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *