دريافت فیلترشکن پرسرعت matrix vpn


دريافت فیلترشکن پرسرعت matrix vpn

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال matrix vpn

یکی از دلایل نصب فیلتر شکن‌ ها، محدودیت‌ های شدید موجود در اینترنت می‌ باشد. که ما فقط به وسیله این برنامه‌ ها می‌ توانیم این محدودیت‌ ها را از بین ببریم.یکی از فیلتر شکن‌ های مناسبی که در این زمینه می‌ تواند به ما کمک کند، برنامه matrix می باشد. که این موضوع به خاطر سرور های تازه نفس آن است. که کمک می‌ کند با تغییر پیدا کردن موقعیت مکانی خود بتوانیم هر سانسوری را از بین ببریم.

ویژگی های فیلتر شکن matrix

آدرس IP و مکان خود را مخفی کنید.

هنگام اتصال به نقطه اتصال وای فای های عمومی ایمن بمانید.

دارای سیاست دقیق عدم ورود به سیستم

تنها یک ضربه برای راه اندازی اتصال پایدار و سریع بدون

از دسترسی به اینترنت خصوصی با بهترین پروکسی  در دستگاه خود لذت ببرید.

رمزگذاری 128 بیتی AES برای ایمن سازی فعالیت های آنلاین شما

هیچ کس نمی تواند تاریخچه مرور شما را ردیابی کند.

انجام بازی های نامحدود توسط فیلتر شکن matrix 

اگر شما یک گیمر هستید حتما این فیلتر شکن را دانلود کنید. زیرا محبوب ترین بازی ها را بدون هیچ محدودیتی می توانید دانلود و بازی کنید. همچنین به شما امکان می دهد از سریع ترین سرعت شبکه برای دسترسی به شبکه در مناطق دیگر استفاده کنید و با سرعت بالا بازی های دلخواهتان را انجام دهید .

امنیت بالای فیلترشکن matrix 

این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که تمام دیتا های رد و‌ بدل شده شما رمزگذاری  شود . استفاده از این سرویس باعث می شود ترافیک شما غیر قابل شنود شود و دیتا های ورودی و خروجی شما هیچ کدامشان دست افراد خراب کار نمیفتد و کاملا محفوظ باقی می ماند.

فیلترشکنmatrix برای ایرانسل  و همراه اول  وتمامی اینترنت ها مناسب بوده و شما بااتصال به این فیلتر شکن قوی میتوانید به تمام شبکه های موجود وصل شوید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *