اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن mena


اموزش اتصال پایدار به فیلترشکن mena 

دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال mena

اگر در گوگل پلی کلمه فیلتر شکن را جستجو کنید لیست نامحدودی از فیلتر شکن‌ ها برای شما نمایش داده می‌ شود. که می‌ توانید با مقایسه آن ها یکی از بهترین‌ ها را برای خود انتخاب کنید. اما برای راحتی کار ما در اینجا فیلتر شکن ‌mena VPN را معرفی می کنیم که دارای خدمات بسیار خوبی است. بنابراین تا آخر این پست همراه ما باشید تا با ویژگی‌ های این برنامه آشنا شوید این فیلتر شکن هم مانند خیلی از وی پی ان‌ های موجود در کشور دارای گزینه اتصال خودکار می‌ باشد. که به شما کمک می‌ کند تا بتوانید با یک کلیک به راحتی به سرور های این برنامه متصل شوید. قابلیت خوب این گزینه این است که شما را می‌ تواند در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به سروری فعال، متناسب با نوع اینترنت شما متصل کند

فیلترشکن menaکم حجم و فضای کمی دردگوشی اشغال میکند در ضمن این فیلترشکن ضد فیلتر می باشد و دارای چندین سرور پرسرعت در کشور هایی مانند آمریکا ، کره ، هند ، ژاپن ، انگلیس ، اسپانیا ، روسیه ، استرالیا و …است .

فیلترشکن mena باامنیت و پرسرعت است  یکی از ویژگی های خوب این وی پی ان امنیت بالای آن است. با پروتکل های امنیتی و قوی ای که این برنامه دارد خیال شما از امنیت اطلاعات مهمتان راحت خواهد بود. چرا که این برنامه با ایجاد یک تونل رمزگذاری شده اتصالات شما را ایمن و غیر قابل نفوذ میکند. مزیت این کار در امان بودن شما از دست اشخاص ثالث مانند هکر ها می باشد.

فیلتر شکن mena جدید و وقتی وارد محیط کاربری این فیلتر شکن شدید، بدون اینکه لازم باشد در آن ثبت نامی انجام دهید، می‌ توانید بر روی گزینه اتصال خودکار کلیک کنید. که مشاهده می‌ کنید در مدت زمان کوتاهی اتصال شما به این فیلتر شکن ایجاد می‌ شود و باعث می‌ شود بتوانید با خیال راحت محدودیت‌ ها را دور بزنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *