دانلودفیلتر شکن millen نسخه‌ی جدید


دانلودفیلتر شکن millen نسخه‌ی جدید

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال millen

چرا از VPN استفاده کنیم؟

1. برای مشاهده وب سایت های محدود شده در منطقه شما

2. برای محیط اینترنت ایمن تر: وقتی به VPN متصل می شوید، آدرس IP شما هنگام گشت و گذار در اینترنت پنهان می شود، بنابراین هیچ کس نمی تواند فعالیت های مرور شما را ردیابی کند.

3. اگر در سفر کاری یا تحصیل در خارج از کشور هستید، VPN ابزار عالی شما برای استفاده است.

درست است که شاید خیلی از کاربران نتوانند به فیلتر شکن‌ های ناشناخته اعتماد کنند. اما وضعیت خوبی که این نوع برنامه‌ ها دارند این است که از سرعت بهتری برخوردارند. چون به علت کاربران کم ترافیک بر روی آن ها اعمال نمی‌ شود. در نتیجه با نصب این نوع فیلتر شکن‌ ها ما می‌ توانیم به خدمات دلخواهمان دست پیدا کنیم.

فیلتر شکنmillen پولی بوده و برای نصب این فیلتر شکن بعد مراحل نصب و ایمیل و پسورد خود را که وارد کردید هزینه ای را پرداخت میکنید و متصل میشوید

فیلترشکن millenبااتصال پایداربرنامه بر اساس امنیت شما و سهولت استفاده شما پایه گذاری شده است و امنیت کاربران برای آن حرف اول را می زند.همچنین این وی پی ان با تدابیری که اندیشیده است باعث شده است که سرعت اینترنت شما هنگام اتصال بسیار زیاد باشد و بتوانید اتصالی پایدار و مطمئن داشته باشید . و به راحتی فیلترینگ و سانسور های برنامه یا سایت های محدود شده را دور بزنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببریدو در صورت نیاز به دوستان خود نیز معرفی کنید

فیلترشکنmillen باامنیت است اگر دوست دارید بدون ردیابی شدن در کشور فعالیت‌ های خود را انجام دهید و مروری ایمن را تجربه کنید. این فیلتر شکن می‌ تواند یکی از گزینه‌ های عالی برای شما باشد چون اولین مرحله بعد از اتصال، موقعیت مکانی شما را کاملاً پنهان می‌ کند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *