رفع محدودیت ازطریق فیلترشکن mozilla


رفع محدودیت ازطریق فیلترشکن mozilla

دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال mozilla

امروزه به دلیل فیلتر شدن شبکه های اجتماعی در این کشور همه به دنبال یک فیلتر شکن خوب هستند شما بااین فیلتر شکن به  کامپیوتر و لپ تاپ نیز میتوانید متصل شوید و همچنین به  شبکه های اجتماعی فیلتر شده از قبیل اینستا،اسنپ چت،واتساپ،تلگرام و غیره متصل شوید و به کارهای روزمره خودتان بپردازید چه بسا بسیاری از کاربران منبع اصلی در آمد خود را ازطریق شبکه های اجتماعی در می آورند و یک فیلتر شکن خوب برای این افراد بسیار مهم میباشد ک دچار قطعی نشود و سرعت بالا داشته باشد تا به کارهایشان برسند این برنامه از امنیت بالایی برخوردار است و شامل یک تونل سریع و رمزگذاری شده و ناشناس است که بدون هیچ‌گونه مشکلی می تواند امنیت شما را به عهده بگیرد.سابقه مرورگر شما کاملا محرمانه می ماند و‌ کسی نمی تواند به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشد

فیلتر شکن mozilla کم حجم بوده وفضای کمی را در گوشی و کامپیوتر اشغال میکند

فیلتر شکنmozill پولی بوده و برای نصب باید مراحل نصب مانند آدرس ایمیل و غیره را انجام دهید و این فیلتر شکن را نصب کنید همچنین این برنامه از اطلاعات شخصی شما حفاظت می کند و‌ هرگز آن را فاش نمی کند. همچنین با استفاده از پروتکل های (UDP / TCP) داده های شما را رمز گذاری میکند. علاوه بر آن این فیلتر شکن از داده های شما در برابر هکر ها محافظت میکند .

فیلتر شکن mozilla پرسرعت است اگر از سرعت بسیار پایین و حوصله سر بر  و کلافه شدید mozilla vpn برنامه ای است که شما دنبال آن میگردید.این وی پی ان به شما اجازه میدهد که با سرعت بالا در فضای اینترنت چرخ بزنید و به سایت های فیلتر شده به راحتی متصل شوید به واسطه ی داشتن سرور های زیاد و متعدد در سراسر جهان و پهنای باند زیاد این وی پی ان از سرعت بالایی برخوردار است. که سبب میشود اتصال شما پایدار و بدون هیچ گونه قطعی باشد و همچنین سرعت شما را برای تماشای ویدیو های مختلف افزایش دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *